SEZON 2011 / 2012 ~ ODBIORY BOISK ~ LICENCJE KLUBOWE
Biuro Podokręgu Brzesko przypomina, że zgonie z Uchwałą MZPN Kraków
wnioski o licencje klubowe na sezon 2011/2013 należy składać do Komisji
Licencyjnej w Krakowie ul. Krowoderska 74 31-158 Kraków. Termin składania
dokumentacji / kompletnej /wyznaczono do dnia 14 czerwca 2011. W okresie
od 06 czrewca 2011 w teren wyruszają komisje weryfikacyjne odbioru boisk .
Przygotowane boisko do weryfikacji to:
- wysypane linie obrysowe boiska /bramkowa, autowa/
- wysypane linie pola bramkowego / 5,50m /
- wysypane linie pola karnego /16,50m /
- wysypana linia środkowa boiska wraz z kołem o promieniu 9,15m
- wysypane linie łuku pola karnego o promieniu 9,15m z punktu karnego /11,00m /
LISTA POSZCZEGÓLNYCH KOMISJI WRAZ Z TELEFONAMI DO KONTAKTU.
Nr 1. WOSZCZYNA Wiesław/784614008/ – MRZYGŁÓD Michał/607470355/ delegacja od 1 - 5
- Gwoździec „Pogórze” ------------------------ 14/665-95-33 ; 503 – 061 – 905
- Olszyny „Arkadia” --------------------------– 501 – 711 – 127
- Paleśnica „Jedność” –------------------------- 698-752 – 122
- Mikołajowice „Dunajec”--------------------- 14/679-79-47 -odbiór TOZPN
- Stróże „Orzeł” –-------------------------------- 603 – 946 – 659 /Drożdż Janusz/
Za odbiór 25,00zł + dojazd
Nr 2. MATRAS Henryk/667336274/ – STOLARZ Mariusz/606341658/ delegacja 6 - 10
- Szczurowa „Orlik” ---------------------------------- 601 – 172 – 506
- Niedzieliska „Korona” ----------------------------- 607 – 186 – 500 /Zachara Stanisław/
- Borzęcin Dolny „Dolanka” Rylowa 2 ------------ 504 – 660 – 150 /Gaca Marcin/
- Grabno „Spółdzielca” –------------------------ 508 – 865 – 626
- Rylowa „Rylovia” ------------------------------------ 508 – 131 – 128 /Chabura Tomasz/
Za odbiór 25,00zł + dojazd
Nr 3. MAŚLANKA Anna/146631655 – PIETRAS Krzysztof/661878388/ delegacja 11 - 15
- Mokrzyska „Strażak ----------------------------------- 601 – 889 – 382 /Woda Józef/
- Jadowniki „Jadowniczanka --------------------------------- 14/663 – 11 – 46 /Kita Stanisław/
- Bucze „Olimpia” ---------------------------------------- 500 – 262 – 297
- Rudy Rysie „Andaluzja” ------------------------------ 669 – 193 - 283
- Gnojnik „Pagen”----------------------------------------- 500 – 270 - 435
Za odbiór 25,00zł + dojazd
Nr 4. ŻÓŁTY JAN/146648174/ – FUDADLA Michał/600033941/ delegacja 16 - 20
- Biadoliny Szlacheckie „Start 77” ------------------– 607-141-706
- Biadoliny Radłowskie „Pogoń”-------do klasy A----------- 502 – 666 – 371
- Maszkienice „Sokół” ----------------------------------- 601 – 726 – 704
- Łęki „Iskra” ------------------------------------------- 502 – 139 – 866
- Szczepanów „Iskra” ------------------------------------ 601 – 651 - 047
Za odbiór 25,00zł + dojazd
Nr 5. MAŚLANKA Andrzej/501518612/ – KITA Tomasz/604078143/ delegacja 21 - 25
- Uszew -------------------------------------------------- 691-348-421
- Złota „Temida” ------------------------------------- 604-475-820
- Kąty „Olimpia” ---------------------------------------- 609 – 055 – 879
- Iwkowa „Iva” -------------------------------------------- 695 – 061 – 031 /Płaneta Bolesław /
- Tymowa --------------------------------------------------- 603 –948 – 659 /Grzesicki Wincenty/
Za odbiór 25,00zł + dojazd
Nr 6. CEBULA Stanisław/691348421/ – MIGDAŁ Grzegorz/661518555/ delegacja 26 - 30
- Porąbka Uszewska „Victoria” ----------------------- 663 – 774 – 296
- Łysa Góra „Kłos” -------------------------------------- 600-156-414
- Sufczyn „Grom” ---------------------------------------- 14/665-83-81
- Łoniowa „Jastrząb” ----------------------------- 501 – 503 – 053/Pabijan Marcin/
- Poręba Spytkowska ------------------------------------- 510- 387 – 414
Za odbiór 25,00zł + dojazd
Remonty boisk – Przyborów; Okocim; Bielcza; Gosprzydowa; Borzęcin; Poręba Spytkowska; Bucze
Zawieszone w rozgrywkach – Zaborów; Wola Przemykowska; Strzelce Wielkie; Lewniowa
Liga wyższa – Brzesko; Czchów; Dębno;