Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

18

06-2018

pon.

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

~~ TU JESTEŚMY ~~

Aktualności

KONSULTACJA SZKOLENIOWA PPN

  • autor: podokreg, 2018-04-22 10:37

 

 

 

BIURO P.P.N. Brzesko informuje, że na obiektach w Zbylitowskiej Górze

ul. Zbylitowskich 38 w dniu 25.04.2018 r. (środa) g. 16.30

odbędzie się konsultacja selekcyjno-szkoleniowa

dla zawodników z rocznika 2006.

...

Podczas konsultacji zostaną rozegrane mecze kontrolne z reprezentacjami okręgów:

ŻABNO,TARNÓW oraz BOCHNIA, po których zostanie wyłoniona reprezentacja

OZPN TARNÓW.  Reprezentacja OZPN TARNÓW zagra  w Krakowie

 turniej im. J. Mytnika. w dniu 03.05.2018 r. (czwartek)

Na konsultację z P.P.N. Brzesko zostali powołani zawodnicy z następujących klubów:

CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO: Artur Borowiec, MateuszDziadowiec,

Sebastian Wielgosz, Szymon Kozieł, Jakub Gicala, Nikodem Łukasik, Oliwier Skórka

AS ELITA BRZESKO: Jakub Hajdo, Eryk Sielewicz

MOKSiR PIAST CZCHÓW: Kacper Szpila, Krzysztof Krupa, Karol Tokarz

UKS AP CHAMPIONS BRZESKO: Ignacy Zelek, Igor Blecharski, Patryk Zaleśny,

Mateusz Szewczyk

SOKÓŁ BORZĘCIN: Karol Skirewski

RYLOVIA RYLOWA: Jakub Puskarz, Filip Fijałkowski,

ZUBELLO IWKOWA: Mikołaj Goryca

Obecność powołanych zawodników obowiązkowa (zbiórka w dniu zawodów

godzina 15.00 ul. Okocimska 34 w Brzesku) w razie nieobecności konieczna jest informacja

do trenerów Marek Małysa (503 984 811),  Rufin Wójtowicz (500 172 444).

Zawodnicy winni posiadać własny sprzęt sportowy: dres, koszulka, spodenki, getry,

ochraniacze, buty do gry lanki, kartę zdrowia.

Prezes Zarzadu 

Mirosław Nieć


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [93]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
GOSiR NOVI Rzezawianka - PAGEN Gnojnik
RYLOVIA Rylowa - OLIMPIA Kąty
SOKÓŁ Borzęcin - ORZEŁ Dębno
SOKÓŁ Maszkienice - OLIMPIA Bucze
STRAŻAK Mokrzyska - CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
TARNAVIA Tarnawa - NAPRZÓD Sobolów
JADOWNICZANKA Jadowniki - LUKS RADŁOVIA Radłów

Losowa galeria

Z ... podokręgu
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
LUKS RADŁOVIA Radłów 1:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
NAPRZÓD Sobolów 1:2 JADOWNICZANKA Jadowniki
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 TARNAVIA Tarnawa
OLIMPIA Bucze 6:1 STRAŻAK Mokrzyska
ORZEŁ Dębno 5:2 SOKÓŁ Maszkienice
OLIMPIA Kąty 2:0 SOKÓŁ Borzęcin
PAGEN Gnojnik 1:1 RYLOVIA Rylowa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 774
ogółem: 1 611 242

statystyki szczegółowe