Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

Aktualności

KONSULTACJA SZKOLENIOWA PPN

  • autor: podokreg, 2018-04-22 10:37

 

 

 

BIURO P.P.N. Brzesko informuje, że na obiektach w Zbylitowskiej Górze

ul. Zbylitowskich 38 w dniu 25.04.2018 r. (środa) g. 16.30

odbędzie się konsultacja selekcyjno-szkoleniowa

dla zawodników z rocznika 2006.

...

Podczas konsultacji zostaną rozegrane mecze kontrolne z reprezentacjami okręgów:

ŻABNO,TARNÓW oraz BOCHNIA, po których zostanie wyłoniona reprezentacja

OZPN TARNÓW.  Reprezentacja OZPN TARNÓW zagra  w Krakowie

 turniej im. J. Mytnika. w dniu 03.05.2018 r. (czwartek)

Na konsultację z P.P.N. Brzesko zostali powołani zawodnicy z następujących klubów:

CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO: Artur Borowiec, MateuszDziadowiec,

Sebastian Wielgosz, Szymon Kozieł, Jakub Gicala, Nikodem Łukasik, Oliwier Skórka

AS ELITA BRZESKO: Jakub Hajdo, Eryk Sielewicz

MOKSiR PIAST CZCHÓW: Kacper Szpila, Krzysztof Krupa, Karol Tokarz

UKS AP CHAMPIONS BRZESKO: Ignacy Zelek, Igor Blecharski, Patryk Zaleśny,

Mateusz Szewczyk

SOKÓŁ BORZĘCIN: Karol Skirewski

RYLOVIA RYLOWA: Jakub Puskarz, Filip Fijałkowski,

ZUBELLO IWKOWA: Mikołaj Goryca

Obecność powołanych zawodników obowiązkowa (zbiórka w dniu zawodów

godzina 15.00 ul. Okocimska 34 w Brzesku) w razie nieobecności konieczna jest informacja

do trenerów Marek Małysa (503 984 811),  Rufin Wójtowicz (500 172 444).

Zawodnicy winni posiadać własny sprzęt sportowy: dres, koszulka, spodenki, getry,

ochraniacze, buty do gry lanki, kartę zdrowia.

Prezes Zarzadu 

Mirosław Nieć


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [169]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
START 77 Biadoliny Szlacheckie - LKS Uszew
SPÓŁDZIELCA Grabno - STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów
SOKÓŁ Borzęcin - TYMON Tymowa
PORĘBA Poręba Spytkowska - VICTORIA Bielcza
POGÓRZE Gwoździec - VICTORIA Porąbka Uszewska
KORONA Niedzieliska - IVA Iwkowa
KŁOS Łysa Góra - JEDNOŚĆ Paleśnica

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Uszew 1:2 KŁOS Łysa Góra
JEDNOŚĆ Paleśnica 3:2 KORONA Niedzieliska
IVA Iwkowa 5:3 POGÓRZE Gwoździec
VICTORIA Porąbka Uszewska 2:0 PORĘBA Poręba Spytkowska
SOKÓŁ Borzęcin 6:1 VICTORIA Bielcza
TYMON Tymowa 8:1 SPÓŁDZIELCA Grabno
STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 3:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 127, wczoraj: 400
ogółem: 1 663 016

statystyki szczegółowe