Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

18

06-2018

pon.

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

~~ TU JESTEŚMY ~~

Aktualności

BIURO PODOKRĘGU - KOMUNIKAT

  • autor: podokreg, 2018-12-31 23:59

 

KOMUNIKAT BIURA P.P.N. BRZESKO ~

~ aktualizacja 07 Czerwca 2018

yes

ZGŁOSZENIE DO ROZGRYWEK - PODZIAŁ NA GRUPY

yes

ZMIANY TERMINU ZAWODÓW

yes

PPN Brzesko zgłoszone drużyny w sezonie 2017/2018

yes

Z dniem 10 kwietnia 2018 rozgrywki:

II liga Brzesko-Bochnia Junior Młodszy,

II liga Brzesko-Bochnia Trampkarz

II liga Brzesko-Bochnia  Młodzik

zostały przekazane do prowadzenia przez Podokręg Bochnia.

Wszystkie związane z tymi rozgrywkami sprawy /zmiany terminów,

zmiany meczy itd./ również sprawozdania sędziowskie proszę kierować

 do Podokręgu w Bochni.

Kontakt:  PPN Bochnia ul. Sądecka 9 32-700 Bochnia telefon 507 925 212.

 

ZMIANY TERMINU ZAWODÓW

yes

klasa O1

26 Rylovia Rylowa - Olimpia Bucze - 15.06.2018 g.18;30

yes

klasa A

 

yes

klasa B

 

yes

klasa J

4 Jadowniczanka Jadowniki - Pagen Gnojnik - 13.06.2018 g.18;00

yes

klasa J.M

 

yes

klasa T

 

yes

klasa M 3 g.1

6 Sokół Maszkienice - Sokół Borzęcin - 13.06.2018 g.17;00

yes

klasa M 3 g.2

 

yes

Kluby które chcą wnioskować o zmianę terminu meczu muszą 

złożyć  do Komisji Gier stosowny dokument w formie pisemnej

lub drogą elektroniczną /druk na stronie PPN/

zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Inna forma zmiany meczu nie będzie respektowana.

yes

PPN Brzesko zgłoszone drużyny w sezonie 2017/2018


>> ZOBACZ - WYKAZ<<

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [6412]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
GOSiR NOVI Rzezawianka - PAGEN Gnojnik
RYLOVIA Rylowa - OLIMPIA Kąty
SOKÓŁ Borzęcin - ORZEŁ Dębno
SOKÓŁ Maszkienice - OLIMPIA Bucze
STRAŻAK Mokrzyska - CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
TARNAVIA Tarnawa - NAPRZÓD Sobolów
JADOWNICZANKA Jadowniki - LUKS RADŁOVIA Radłów

Losowa galeria

Z ... podokręgu
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
LUKS RADŁOVIA Radłów 1:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
NAPRZÓD Sobolów 1:2 JADOWNICZANKA Jadowniki
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 TARNAVIA Tarnawa
OLIMPIA Bucze 6:1 STRAŻAK Mokrzyska
ORZEŁ Dębno 5:2 SOKÓŁ Maszkienice
OLIMPIA Kąty 2:0 SOKÓŁ Borzęcin
PAGEN Gnojnik 1:1 RYLOVIA Rylowa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 28, wczoraj: 774
ogółem: 1 611 222

statystyki szczegółowe