AWANS - AWANS - AWANS

• autor: podokreg, 2013-06-09 10:25

BARAŻE O I LIGI MŁODZIEŻOWE

Dobiega koniec rozgrywek sezonu 2012/2013 w drużynach młodzieżowych jak co roku wiąże się to z dodatkowymi meczami / mecz i rewanż/ grup juniorów i trampkarzy o awans do pierwszej ligi prowadzonej przez TOZPN. I tak jako pierwsi rywalizację zakonczyli trampkarze, oto wyniki losowania dwumeczu:

16.06.2013 godz.11;00 Pagen Gnojnik - Rylovia Rylowa boisko Gnojnik 3-0

22.06.2013 godz. 11;00 Rylovia Rylowa - Pagen Gnojnik boisko Rylowa  0-2

AWANS; PAGEN GNOJNIK

03.07.2013 godz. 18;30 KS Okocim - Sokół Borzęcin G. boisko Poręba Spytkowska 0-2

06.07.2013 godz.18;30 Sokół Borzęcin G. - KS Okocim boisko Borzęcin Górny 0-0

AWANS; SOKÓŁ BORZĘCIN GÓRNY

Junior młodszy, oraz Młodzik awansuje mistrz grupy.

REGULAMIN ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH TARNOWSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI                                                   NOŻNEJ W CYKLU ROZGRYWKOWYM 2012/2013

II LIGA JUNIORÓW STARSZYCH
                                                                     § 3
1. Rozgrywki prowadzone są dwurundowo ( mecz- rewanż), systemem „ każdy z każdym”.
2. Obowiązujący rocznik: zawodnicy urodzeni w 1994 r. - 1995 r. i młodsi
3. Czas gry: 2 x 45 minut, czas przerwy między połowami meczu wynosi 15 minut.
Boisko jak dla drużyn seniorów, piłka nr 5, obuwie : wkręty, lanki (ochraniacze).
4. W trakcie trwania całego meczu można dokonać 7 – iu (siedmiu) zmian. Obowiązują karty zmian zawodników, na podstawie których – sędzia dokona wpisu w załączniku do sprawozdania sędziowskiego.
5. Wydział Gier Podokręgu P.N. w Brzesku i Żabnie, wyłania mistrza z dwóch grup rozgrywkowych w zawodach barażowych na zasadzie mecz - rewanż. Bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie. W przypadku nierozstrzygniętego rezultatu po zakończeniu meczu rewanżowego - sędzia główny zawodów zarządzi dogrywkę 2 x 15 minut. Jeżeli dogrywka zakończy się wynikiem remisowym (bezbramkowym), sędzia zarządzi wykonywanie serii rzutów karnych zgodnie z przepisami PZPN (bramka zdobyta w dogrywce dla gości liczy się podwójnie). O kolejności rozgrywania pierwszego meczu barażowego zadecyduje losowanie, które przeprowadzi WG Podokręgu P.N. w Brzesku, Bochni i Żabnie w obecności przedstawicieli klubów sportowych.
6. Drużyny, które w Podokręgach zajmą pierwsze miejsce w końcowej tabeli rozgrywek uzyskują prawo awansu do I Ligi Juniorów Starszych w cyklu rozgrywkowym 2013/2014. Zgłoszenie należy potwierdzić pisemnie do 28.06.2013 roku. W przypadku rezygnacji drużyn z udziału w rozgrywkach I Ligi Juniorów Starszych w sezonie 2013/14 – prawo do gry w tej klasie rozgrywkowej przypadnie drużynie z II miejsca – OZPN Tarnów i PPN Bochnia, oraz drużynom które przegrały w meczach barażowych (PPN Żabno, PPN Brzesko).

I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
                                                                      § 4

7. Od sezonu mistrzowskiego 2013/2014 tworzy się II Ligę Juniorów Młodszych. Drużyny, które w swoich grupach zajmą w końcowej tabeli rozgrywek :
a. W TOZPN w grupie I – 5 drużyn z najlepszym dorobkiem punktowym, w grupie II – 4 drużyny z najlepszym dorobkiem punktowym oraz mistrz PPN Brzesko tworzą I Ligę Juniorów Młodszych w sezonie 2013/2014.
8. W przypadku wycofania się drużyn, o których mowa w ust. 7 prawo do gry w tej klasie rozgrywkowej przypadnie drużynie, która zajęła kolejne miejsce w końcowej tabeli, z zachowaniem proporcji określonych w ust. 7.
9. W przypadku jeśli w wyniku postępowania określonego w ust. 7 i 8 nie będzie możliwe utworzenie grupy liczącej co najmniej 8 drużyn, Wydział Gier TOZPN zastrzega sobie prawo rezygnacji z utworzenia w sezonie mistrzowskim 2013/2014 II Ligi Juniorów Młodszych.
10. Pozostałe drużyny uczestniczące w rozgrywkach w sezonie mistrzowskim 2012/2013 oraz drużyny, które zostaną zgłoszone do rozgrywek w sezonie mistrzowskim 2013/2014 tworzą II Ligę Juniorów Młodszych

II Liga Trampkarzy i Młodzików
g) Do I Ligi Trampkarzy awansuje po jednej drużynie z PPN Bochnia, PPN Brzesko, OZPN Tarnów oraz PPN Żabno. W przypadku dwóch grup o awansie decyduje mecz barażowy rozegrany pomiędzy drużynami z I miejsca w grupach (PPN Brzesko, OZPN Tarnów).
h) Do I Ligi Młodzików awansuje po jednej drużynie z OZPN Tarnów Grupa I oraz Grupa II, PPN Bochnia oraz PPN Brzesko.

i) W przypadku rezygnacji z awansu przez drużynę, która zajęła pierwsze miejsce grupie, prawo do gry przypadnie drużynie z drugiego miejsca w tabeli.
j) Awansu do I Ligi Trampkarzy i Młodzików nie może uzyskać drużyna klubu, którego inny zespół występuje już w tej samej kategorii wiekowej i w tej samej klasie rozgrywkowej.
k) Zgłoszenie należy potwierdzić pisemnie do 28.06.2013 roku.