KOMUNIKAT K.S. T.O.Z.P.N.

• autor: podokreg, 2012-08-08 22:13

Koleżanki i Koledzy Sędziowie z Kolegium Sędziowskiego w Brzesku.

Po ostatnim plenarnym spotkaniu brzeskich sędziów,  oraz spotkaniu

Zarządu KS. TOZPN przesyłam konkrety dotyczące

ustaleń na najbliższe tygodnie .

1.  Skład  Zarządu KS. TOZPN:

• Jan Pilarski – Przewodniczący KS. TOZPN
  • Zbigniew Chmura –   V-ce Przew. KS. TOZPN, Przewodniczący KS. Tarnów
  • Mariusz Stec  -  Członek Zarządu KS. TOZN, Przewodniczący KS. Bochnia
  • Mariusz Stolarz -  Członek Zarządu KS. TOZN, Przewodniczący KS. Brzesko
  • Stanisław Magiera  -  Członek Zarządu KS. TOZN, Przewodniczący KS. Żabno
  • Piotr Kukułka – Sekretarz
  • Paweł Płoskonka – Referent ds. Szkolenia KS. TOZPN
  • Ryszard Świerczek – Referent ds. obsady KS. TOZPN

2.  Na zawodach klasy okręgowej i wyżej sędzia ma obowiązek sprawdzenia licencji trenerów obu drużyn . Oprócz wpisu do załącznika sędzia sprawdza fizycznie, czy trener  posiada dokument w postaci licencji . Jeśli w/w dokumentu trener nie posiada  zamieszcza stosowną notatkę w załączniku (nie przedstawił, brak licencji itp.) Zawody mino braku licencji trenera należy prowadzić . W sytuacji gdy trener jest odsunięty od prowadzenia drużyny przez organa dyscyplinarne itp. Należy zamieścić stosowny wpis na ten temat (Kierownik wówczas nie musi przedstawiać „Licencji Trenera”,  a trener nie ma obowiązku przebywania na tych zawodach   oraz nie może przebywać na ławce rezerwowych )

3. Sprawozdania  wypełnione czytelnie i zgodnie z wytycznymi ogólnie przyjętymi należy przesłać w terminie nie przekraczającym 48 godz.  W nagłych przypadkach istnieje możliwość przesłania sprawozdania poczta e-mail, a następnie pocztą tradycyjną dotyczy to meczy organizowanych przez TOZPN w Tarnowie oraz  PPN w Brzesku . (e-mail wysłać na stosowne adresy:  TOZPN: wydzialgier@ozpn.tarnow.pl ; PPNBrzesko: ppnbrzesko@op.pl )
4. Dokładny stan sędziów KS. Brzesko w poszczególnych klasach rozgrywkowych zamieszczam wzałączniku nr.1

5. Sędziowie i obserwatorzy KS. Brzesko zwalniający się z obsady proszeni są o pisemne  przekazanie takiej informacji na adresy e-mail:

6.  Licencje Sędziowskie obowiązują wszystkich sędziów prowadzących dane klasy rozgrywkowe (wg . załącznika nr.1) . Po informacji uzyskanej na zarządzie od Przewodniczącego KS. TOZPN,  o przyznanie licencji muszą również wystąpić sędziowie próbni, czyli generalnie wszyscy czynni członkowie KS. Brzesko stosownie do zatwierdzonych klas  (jak w załączniku nr.1)

Komplet dokumentów powinien zawierać : Wypełniony wniosek, 2 szt. podpisanych zdjęć legitymacyjnych, kopia wpłaty .

Terminy składania wniosków bez zmian czyli  kl.A i wyżej  do 7/8.08.2012r.

pozostałe 23.08.2012 r.

Niezłożenie w/w dokumentów nie uprawnia sędziego do prowadzenia zawodów

7. Przypominam wszystkim Koleżankom i Kolegom by w miarę wcześnie informowali o urlopach i zwalniali się z zawodów wyłącznie pisemnie (poczta e-mail).  Proszę na stronach : podokregbrzesko.futbolowo.pl  oraz sedziowiebrzesko.futbolowo.pl  (wkrótce się pojawi) prześledzić również  zakładki z TERMINARZAMI  spora część zawodów jest rozgrywana w tygodniu w dni powszednie dlatego w te terminy proszę o zwalnianie się lub potwierdzanie dyspozycyjności.

Mariusz Stolarz

Przewodniczący KS Brzesko