Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

20

05-2018

niedziela

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ O1

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 20 58 19 1 0 67 - 13 +54
2.
herb
bz 20 46 14 4 2 51 - 16 +35
3.
herb
bz 20 36 10 6 4 45 - 29 +16
4.
herb
bz 20 36 11 3 6 51 - 43 +8
5.
herb
plus 19 30 9 3 7 34 - 44 -10
6.
herb
bz 19 29 9 2 8 40 - 27 +13
7.
herb
minus 20 29 9 2 9 48 - 42 +6
8.
herb
bz 20 24 6 6 8 49 - 36 +13
9.
herb
bz 20 22 6 4 10 33 - 40 -7
10.
herb
plus 20 19 5 4 11 30 - 41 -11
11.
herb
minus 20 19 5 4 11 27 - 76 -49
12.
herb
bz 20 17 4 5 11 21 - 42 -21
13.
herb
plus 20 15 4 3 13 36 - 66 -30
14.
herb
minus 20 13 4 1 15 28 - 45 -17

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. CANPACK OKOCIMSKI BrzeskoCANPACK OKOCIMSKI Brzesko 13 37 12 1 0 40 - 10 +30
2. RYLOVIA Rylowa RYLOVIA Rylowa 13 28 8 4 1 30 - 8 +22
3. JADOWNICZANKA JadownikiJADOWNICZANKA Jadowniki 13 25 7 4 2 31 - 18 +13
4. OLIMPIA KątyOLIMPIA Kąty 13 23 7 2 4 31 - 23 +8
5. ORZEŁ DębnoORZEŁ Dębno 13 22 7 1 5 33 - 18 +15
6. GOSiR NOVI RzezawiankaGOSiR NOVI Rzezawianka 13 20 6 2 5 24 - 33 -9
7. SOKÓŁ MaszkieniceSOKÓŁ Maszkienice 13 19 6 1 6 34 - 34 0
8. STRAŻAK MokrzyskaSTRAŻAK Mokrzyska 13 18 4 6 3 35 - 22 +13
9. PAGEN GnojnikPAGEN Gnojnik 13 18 5 3 5 23 - 22 +1
10. OLIMPIA BuczeOLIMPIA Bucze 13 12 3 3 7 22 - 24 -2
11. LUKS RADŁOVIA RadłówLUKS RADŁOVIA Radłów 13 10 2 4 7 13 - 26 -13
12. TARNAVIA TarnawaTARNAVIA Tarnawa 13 9 2 3 8 25 - 42 -17
13. NAPRZÓD SobolówNAPRZÓD Sobolów 13 7 1 4 8 15 - 64 -49
14. SOKÓŁ BorzęcinSOKÓŁ Borzęcin 13 6 2 0 11 18 - 30 -12

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. CANPACK OKOCIMSKI BrzeskoCANPACK OKOCIMSKI Brzesko 7 21 7 0 0 27 - 3 +24
2. RYLOVIA Rylowa RYLOVIA Rylowa 7 18 6 0 1 21 - 8 +13
3. SOKÓŁ MaszkieniceSOKÓŁ Maszkienice 7 17 5 2 0 17 - 9 +8
4. NAPRZÓD SobolówNAPRZÓD Sobolów 7 12 4 0 3 12 - 12 0
5. JADOWNICZANKA JadownikiJADOWNICZANKA Jadowniki 7 11 3 2 2 14 - 11 +3
6. GOSiR NOVI RzezawiankaGOSiR NOVI Rzezawianka 6 10 3 1 2 10 - 11 -1
7. ORZEŁ DębnoORZEŁ Dębno 6 7 2 1 3 7 - 9 -2
8. SOKÓŁ BorzęcinSOKÓŁ Borzęcin 7 7 2 1 4 10 - 15 -5
9. LUKS RADŁOVIA RadłówLUKS RADŁOVIA Radłów 7 7 2 1 4 8 - 16 -8
10. OLIMPIA BuczeOLIMPIA Bucze 7 7 2 1 4 8 - 17 -9
11. STRAŻAK MokrzyskaSTRAŻAK Mokrzyska 7 6 2 0 5 14 - 14 0
12. OLIMPIA KątyOLIMPIA Kąty 7 6 2 0 5 17 - 19 -2
13. TARNAVIA TarnawaTARNAVIA Tarnawa 7 6 2 0 5 11 - 24 -13
14. PAGEN GnojnikPAGEN Gnojnik 7 4 1 1 5 10 - 18 -8

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
GOSiR NOVI Rzezawianka - RYLOVIA Rylowa
SOKÓŁ Borzęcin - PAGEN Gnojnik
SOKÓŁ Maszkienice - OLIMPIA Kąty
STRAŻAK Mokrzyska - ORZEŁ Dębno
TARNAVIA Tarnawa - OLIMPIA Bucze
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - NAPRZÓD Sobolów

Losowa galeria

Memoriał im. Antoniego Barana
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
NAPRZÓD Sobolów 0:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
LUKS RADŁOVIA Radłów 1:3 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
OLIMPIA Bucze 3:1 JADOWNICZANKA Jadowniki
ORZEŁ Dębno 4:1 TARNAVIA Tarnawa
OLIMPIA Kąty 1:5 STRAŻAK Mokrzyska
PAGEN Gnojnik 4:5 SOKÓŁ Maszkienice
RYLOVIA Rylowa 2:1 SOKÓŁ Borzęcin

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 189, wczoraj: 442
ogółem: 1 595 250

statystyki szczegółowe