Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

21

02-2018

środa

Ustalenie terminarza klasy B. Biuro PPN ul. Okocimska 5 godz. 17;30

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ O1

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 13 37 12 1 0 40 - 10 +30
2.
herb
bz 13 28 8 4 1 30 - 8 +22
3.
herb
bz 13 25 7 4 2 31 - 18 +13
4.
herb
bz 13 23 7 2 4 31 - 23 +8
5.
herb
bz 13 22 7 1 5 33 - 18 +15
6.
herb
plus 13 20 6 2 5 24 - 33 -9
7.
herb
minus 13 19 6 1 6 34 - 34 0
8.
herb
plus 13 18 4 6 3 35 - 22 +13
9.
herb
minus 13 18 5 3 5 23 - 22 +1
10.
herb
bz 13 12 3 3 7 22 - 24 -2
11.
herb
bz 13 10 2 4 7 13 - 26 -13
12.
herb
bz 13 9 2 3 8 25 - 42 -17
13.
herb
plus 13 7 1 4 8 15 - 64 -49
14.
herb
minus 13 6 2 0 11 18 - 30 -12

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. CANPACK OKOCIMSKI BrzeskoCANPACK OKOCIMSKI Brzesko 13 37 12 1 0 40 - 10 +30
2. RYLOVIA Rylowa RYLOVIA Rylowa 13 28 8 4 1 30 - 8 +22
3. JADOWNICZANKA JadownikiJADOWNICZANKA Jadowniki 13 25 7 4 2 31 - 18 +13
4. OLIMPIA KątyOLIMPIA Kąty 13 23 7 2 4 31 - 23 +8
5. ORZEŁ DębnoORZEŁ Dębno 13 22 7 1 5 33 - 18 +15
6. GOSiR NOVI RzezawiankaGOSiR NOVI Rzezawianka 13 20 6 2 5 24 - 33 -9
7. SOKÓŁ MaszkieniceSOKÓŁ Maszkienice 13 19 6 1 6 34 - 34 0
8. STRAŻAK MokrzyskaSTRAŻAK Mokrzyska 13 18 4 6 3 35 - 22 +13
9. PAGEN GnojnikPAGEN Gnojnik 13 18 5 3 5 23 - 22 +1
10. OLIMPIA BuczeOLIMPIA Bucze 13 12 3 3 7 22 - 24 -2
11. LUKS RADŁOVIA RadłówLUKS RADŁOVIA Radłów 13 10 2 4 7 13 - 26 -13
12. TARNAVIA TarnawaTARNAVIA Tarnawa 13 9 2 3 8 25 - 42 -17
13. NAPRZÓD SobolówNAPRZÓD Sobolów 13 7 1 4 8 15 - 64 -49
14. SOKÓŁ BorzęcinSOKÓŁ Borzęcin 13 6 2 0 11 18 - 30 -12

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. SOKÓŁ BorzęcinSOKÓŁ Borzęcin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. ORZEŁ DębnoORZEŁ Dębno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. CANPACK OKOCIMSKI BrzeskoCANPACK OKOCIMSKI Brzesko 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. NAPRZÓD SobolówNAPRZÓD Sobolów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. LUKS RADŁOVIA RadłówLUKS RADŁOVIA Radłów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. GOSiR NOVI RzezawiankaGOSiR NOVI Rzezawianka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. OLIMPIA KątyOLIMPIA Kąty 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. PAGEN GnojnikPAGEN Gnojnik 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. RYLOVIA Rylowa RYLOVIA Rylowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. SOKÓŁ MaszkieniceSOKÓŁ Maszkienice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. STRAŻAK MokrzyskaSTRAŻAK Mokrzyska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. TARNAVIA TarnawaTARNAVIA Tarnawa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. JADOWNICZANKA JadownikiJADOWNICZANKA Jadowniki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. OLIMPIA BuczeOLIMPIA Bucze 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GOSiR NOVI Rzezawianka - TARNAVIA Tarnawa
STRAŻAK Mokrzyska - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - SOKÓŁ Maszkienice
NAPRZÓD Sobolów - SOKÓŁ Borzęcin
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - RYLOVIA Rylowa
OLIMPIA Bucze - PAGEN Gnojnik
ORZEŁ Dębno - OLIMPIA Kąty

Losowa galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik
OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin
NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice
LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska
JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 735, wczoraj: 650
ogółem: 1 538 510

statystyki szczegółowe