Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ B

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 6 14 4 2 0 18 - 6 +12
2. bz 6 13 4 1 1 22 - 5 +17
3. bz 6 13 4 1 1 16 - 6 +10
4. bz 7 11 3 2 2 14 - 7 +7
5. plus 6 10 3 1 2 11 - 8 +3
6. minus 6 10 3 1 2 10 - 11 -1
7. bz 6 9 3 0 3 17 - 18 -1
8. plus 7 9 3 0 4 10 - 23 -13
9. minus 7 7 2 1 4 15 - 13 +2
10. bz 6 4 1 1 4 13 - 13 0
11. bz 7 0 0 0 7 2 - 38 -36

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. POGOŃ Biadoliny Radłowskie 6 14 4 2 0 18 - 6 +12
2. ISKRA Łęki 6 13 4 1 1 22 - 5 +17
3. JADOWNICZANKA II Jadowniki 6 13 4 1 1 16 - 6 +10
4. PAGEN II Gnojnik 7 11 3 2 2 14 - 7 +7
5. JASTRZĄB Łoniowa 6 10 3 1 2 11 - 8 +3
6. GROM Sufczyn 6 10 3 1 2 10 - 11 -1
7. TEMIDA Złota 6 9 3 0 3 17 - 18 -1
8. ORZEŁ Stróże 7 9 3 0 4 10 - 23 -13
9. ORZEŁ Lewniowa 7 7 2 1 4 15 - 13 +2
10. ORLIK Szczurowa 6 4 1 1 4 13 - 13 0
11. BŁĘKITNI Przyborów 7 0 0 0 7 2 - 38 -36

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. BŁĘKITNI Przyborów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. POGOŃ Biadoliny Radłowskie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. PAGEN II Gnojnik 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. ORZEŁ Stróże 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. ORZEŁ Lewniowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. ORLIK Szczurowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. JASTRZĄB Łoniowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. JADOWNICZANKA II Jadowniki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. ISKRA Łęki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. GROM Sufczyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. TEMIDA Złota 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
START 77 Biadoliny Szlacheckie - LKS Uszew
SPÓŁDZIELCA Grabno - STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów
SOKÓŁ Borzęcin - TYMON Tymowa
PORĘBA Poręba Spytkowska - VICTORIA Bielcza
POGÓRZE Gwoździec - VICTORIA Porąbka Uszewska
KORONA Niedzieliska - IVA Iwkowa
KŁOS Łysa Góra - JEDNOŚĆ Paleśnica

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Uszew 1:2 KŁOS Łysa Góra
JEDNOŚĆ Paleśnica 3:2 KORONA Niedzieliska
IVA Iwkowa 5:3 POGÓRZE Gwoździec
VICTORIA Porąbka Uszewska 2:0 PORĘBA Poręba Spytkowska
SOKÓŁ Borzęcin 6:1 VICTORIA Bielcza
TYMON Tymowa 8:1 SPÓŁDZIELCA Grabno
STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 3:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 221, wczoraj: 400
ogółem: 1 663 110

statystyki szczegółowe