Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ B

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 10 21 6 3 1 23 - 8 +15
2. bz 10 19 6 1 3 31 - 13 +18
3. plus 10 19 6 1 3 21 - 14 +7
4. plus 10 18 6 0 4 25 - 23 +2
5. minus 10 17 5 2 3 23 - 15 +8
6. minus 10 16 4 4 2 20 - 12 +8
7. bz 10 12 3 3 4 20 - 15 +5
8. plus 10 12 3 3 4 23 - 19 +4
9. minus 10 11 3 2 5 16 - 15 +1
10. minus 10 10 3 1 6 15 - 32 -17
11. bz 10 0 0 0 10 2 - 53 -51

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. JADOWNICZANKA II Jadowniki 10 21 6 3 1 23 - 8 +15
2. SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki 10 19 6 1 3 31 - 13 +18
3. JASTRZĄB Łoniowa 10 19 6 1 3 21 - 14 +7
4. TEMIDA Złota 10 18 6 0 4 25 - 23 +2
5. GROM Sufczyn 10 17 5 2 3 23 - 15 +8
6. POGOŃ Biadoliny Radłowskie 10 16 4 4 2 20 - 12 +8
7. ORZEŁ Lewniowa 10 12 3 3 4 20 - 15 +5
8. ORLIK Szczurowa 10 12 3 3 4 23 - 19 +4
9. PAGEN II Gnojnik 10 11 3 2 5 16 - 15 +1
10. ORZEŁ Stróże 10 10 3 1 6 15 - 32 -17
11. BŁĘKITNI Przyborów 10 0 0 0 10 2 - 53 -51

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. BŁĘKITNI Przyborów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. POGOŃ Biadoliny Radłowskie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. PAGEN II Gnojnik 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. ORZEŁ Stróże 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. ORZEŁ Lewniowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. ORLIK Szczurowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. JASTRZĄB Łoniowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. JADOWNICZANKA II Jadowniki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. GROM Sufczyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. TEMIDA Złota 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
SOKÓŁ Borzęcin 4:0 LKS Uszew
PORĘBA Poręba Spytkowska 3:0 SPÓŁDZIELCA Grabno
POGÓRZE Gwoździec 1:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie
KORONA Niedzieliska 0:1 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów
KŁOS Łysa Góra 3:3 TYMON Tymowa
JEDNOŚĆ Paleśnica 2:1 VICTORIA Bielcza
IVA Iwkowa 3:3 VICTORIA Porąbka Uszewska

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 154, wczoraj: 491
ogółem: 1 700 574

statystyki szczegółowe