Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

21

02-2018

środa

Ustalenie terminarza klasy B. Biuro PPN ul. Okocimska 5 godz. 17;30

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ A

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 13 34 11 1 1 55 - 14 +41
2. plus 13 27 8 3 2 41 - 21 +20
3. minus 13 25 8 1 4 39 - 25 +14
4. plus 13 21 6 3 4 37 - 26 +11
5. minus 13 21 5 6 2 33 - 23 +10
6. plus 13 19 6 1 6 28 - 32 -4
7. minus 13 17 5 2 6 21 - 28 -7
8. plus 13 17 5 2 6 23 - 38 -15
9. minus 13 16 4 4 5 27 - 26 +1
10. minus 13 14 4 2 7 21 - 38 -17
11. bz 13 12 3 3 7 25 - 39 -14
12. plus 13 11 2 5 6 20 - 35 -15
13. plus 13 11 3 2 8 17 - 34 -17
14. minus 13 10 3 1 9 31 - 39 -8

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. ARKADIA Olszyny 13 34 11 1 1 55 - 14 +41
2. PORĘBA Spytkowska 13 27 8 3 2 41 - 21 +20
3. KORONA Niedzieliska 13 25 8 1 4 39 - 25 +14
4. JEDNOŚĆ Paleśnica 13 21 6 3 4 37 - 26 +11
5. VICTORIA Porąbka Uszewska 13 21 5 6 2 33 - 23 +10
6. TYMON Tymowa 13 19 6 1 6 28 - 32 -4
7. START 77 Biadoliny Szlacheckie 13 17 5 2 6 21 - 28 -7
8. KŁOS Łysa Góra 13 17 5 2 6 23 - 38 -15
9. IVA Iwkowa 13 16 4 4 5 27 - 26 +1
10. POGÓRZE Gwoździec 13 14 4 2 7 21 - 38 -17
11. STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 13 12 3 3 7 25 - 39 -14
12. LKS Uszew 13 11 2 5 6 20 - 35 -15
13. TEMIDA Złota 13 11 3 2 8 17 - 34 -17
14. ISKRA Łęki 13 10 3 1 9 31 - 39 -8

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. TEMIDA Złota 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. PORĘBA Spytkowska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. TYMON Tymowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. JEDNOŚĆ Paleśnica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. ARKADIA Olszyny 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. VICTORIA Porąbka Uszewska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. KORONA Niedzieliska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. IVA Iwkowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. LKS Uszew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. ISKRA Łęki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. START 77 Biadoliny Szlacheckie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. POGÓRZE Gwoździec 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. KŁOS Łysa Góra 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GOSiR NOVI Rzezawianka - TARNAVIA Tarnawa
STRAŻAK Mokrzyska - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - SOKÓŁ Maszkienice
NAPRZÓD Sobolów - SOKÓŁ Borzęcin
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - RYLOVIA Rylowa
OLIMPIA Bucze - PAGEN Gnojnik
ORZEŁ Dębno - OLIMPIA Kąty

Losowa galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik
OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin
NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice
LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska
JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 752, wczoraj: 650
ogółem: 1 538 527

statystyki szczegółowe