Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

21

02-2018

środa

Ustalenie terminarza klasy B. Biuro PPN ul. Okocimska 5 godz. 17;30

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

JUNIOR MŁODSZY

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. plus 10 26 8 2 0 46 - 9 +37
2. minus 10 25 8 1 1 38 - 11 +27
3. bz 10 19 6 1 3 26 - 23 +3
4. plus 10 18 6 0 4 23 - 18 +5
5. bz 10 16 5 1 4 23 - 20 +3
6. minus 10 15 5 0 5 20 - 20 0
7. plus 9 11 3 2 4 28 - 25 +3
8. bz 9 9 3 0 6 16 - 17 -1
9. minus 10 8 2 2 6 23 - 26 -3
10. bz 10 7 2 1 7 11 - 42 -31
11. bz 10 3 1 0 9 5 - 48 -43

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. SOKÓŁ Borzęcin 10 26 8 2 0 46 - 9 +37
2. ORZEŁ Lewniowa 10 25 8 1 1 38 - 11 +27
3. RYLOVIA Rylowa 10 19 6 1 3 26 - 23 +3
4. NAPRZÓD Sobolów 10 18 6 0 4 23 - 18 +5
5. PIAST Czchów 10 16 5 1 4 23 - 20 +3
6. KŁOS Łysa Góra 10 15 5 0 5 20 - 20 0
7. JADOWNICZANKA Jadowniki 9 11 3 2 4 28 - 25 +3
8. BŁĘKITNI Krzeczów 9 9 3 0 6 16 - 17 -1
9. ORZEŁ Dębno 10 8 2 2 6 23 - 26 -3
10. VICTORIA Porąbka Uszewska 10 7 2 1 7 11 - 42 -31
11. VICTORIA Słomka Gawłów 10 3 1 0 9 5 - 48 -43

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. ORZEŁ Dębno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. VICTORIA Słomka Gawłów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. VICTORIA Porąbka Uszewska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. SOKÓŁ Borzęcin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. ORZEŁ Lewniowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. RYLOVIA Rylowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. PIAST Czchów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. JADOWNICZANKA Jadowniki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. NAPRZÓD Sobolów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. BŁĘKITNI Krzeczów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. KŁOS Łysa Góra 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GOSiR NOVI Rzezawianka - TARNAVIA Tarnawa
STRAŻAK Mokrzyska - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - SOKÓŁ Maszkienice
NAPRZÓD Sobolów - SOKÓŁ Borzęcin
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - RYLOVIA Rylowa
OLIMPIA Bucze - PAGEN Gnojnik
ORZEŁ Dębno - OLIMPIA Kąty

Losowa galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik
OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin
NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice
LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska
JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 799, wczoraj: 650
ogółem: 1 538 574

statystyki szczegółowe