Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

21

02-2018

środa

Ustalenie terminarza klasy B. Biuro PPN ul. Okocimska 5 godz. 17;30

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ O1

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2018-06-09 TARNAVIA Tarnawa JADOWNICZANKA Jadowniki 17:00
26  2018-06-09 STRAŻAK Mokrzyska LUKS RADŁOVIA Radłów 17:00
26  2018-06-09 SOKÓŁ Maszkienice NAPRZÓD Sobolów 17:00
26  2018-06-09 SOKÓŁ Borzęcin CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 17:00
26  2018-06-09 RYLOVIA Rylowa OLIMPIA Bucze 17:00
26  2018-06-09 PAGEN Gnojnik ORZEŁ Dębno 17:00
26  2018-06-09 GOSiR NOVI Rzezawianka OLIMPIA Kąty 17:00
25  2018-06-02 OLIMPIA Kąty PAGEN Gnojnik 00:00
25  2018-06-02 ORZEŁ Dębno RYLOVIA Rylowa 00:00
25  2018-06-02 OLIMPIA Bucze SOKÓŁ Borzęcin 00:00
25  2018-06-02 SOKÓŁ Maszkienice CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 00:00
25  2018-06-02 NAPRZÓD Sobolów STRAŻAK Mokrzyska 00:00
25  2018-06-02 LUKS RADŁOVIA Radłów TARNAVIA Tarnawa 00:00
25  2018-06-02 JADOWNICZANKA Jadowniki GOSiR NOVI Rzezawianka 00:00
24  2018-05-26 JADOWNICZANKA Jadowniki LUKS RADŁOVIA Radłów 00:00
24  2018-05-26 TARNAVIA Tarnawa NAPRZÓD Sobolów 00:00
24  2018-05-26 STRAŻAK Mokrzyska CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 00:00
24  2018-05-26 SOKÓŁ Maszkienice OLIMPIA Bucze 00:00
24  2018-05-26 SOKÓŁ Borzęcin ORZEŁ Dębno 00:00
24  2018-05-26 RYLOVIA Rylowa OLIMPIA Kąty 00:00
24  2018-05-26 GOSiR NOVI Rzezawianka PAGEN Gnojnik 00:00
23  2018-05-19 PAGEN Gnojnik RYLOVIA Rylowa 00:00
23  2018-05-19 OLIMPIA Kąty SOKÓŁ Borzęcin 00:00
23  2018-05-19 ORZEŁ Dębno SOKÓŁ Maszkienice 00:00
23  2018-05-19 OLIMPIA Bucze STRAŻAK Mokrzyska 00:00
23  2018-05-19 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko TARNAVIA Tarnawa 00:00
23  2018-05-19 NAPRZÓD Sobolów JADOWNICZANKA Jadowniki 00:00
23  2018-05-19 LUKS RADŁOVIA Radłów GOSiR NOVI Rzezawianka 00:00
22  2018-05-12 LUKS RADŁOVIA Radłów NAPRZÓD Sobolów 00:00
22  2018-05-12 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko JADOWNICZANKA Jadowniki 00:00
22  2018-05-12 TARNAVIA Tarnawa OLIMPIA Bucze 00:00
22  2018-05-12 STRAŻAK Mokrzyska ORZEŁ Dębno 00:00
22  2018-05-12 SOKÓŁ Maszkienice OLIMPIA Kąty 00:00
22  2018-05-12 SOKÓŁ Borzęcin PAGEN Gnojnik 00:00
22  2018-05-12 GOSiR NOVI Rzezawianka RYLOVIA Rylowa 00:00
21  2018-05-05 RYLOVIA Rylowa SOKÓŁ Borzęcin 16:00
21  2018-05-05 PAGEN Gnojnik SOKÓŁ Maszkienice 16:00
21  2018-05-05 OLIMPIA Kąty STRAŻAK Mokrzyska 15:00
21  2018-05-05 ORZEŁ Dębno TARNAVIA Tarnawa 16:00
21  2018-05-05 OLIMPIA Bucze JADOWNICZANKA Jadowniki 16:00
21  2018-05-05 LUKS RADŁOVIA Radłów CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 16:00
21  2018-05-05 NAPRZÓD Sobolów GOSiR NOVI Rzezawianka 16:00
20  2018-04-28 NAPRZÓD Sobolów CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 00:00
20  2018-04-28 LUKS RADŁOVIA Radłów OLIMPIA Bucze 00:00
20  2018-04-28 ORZEŁ Dębno JADOWNICZANKA Jadowniki 00:00
20  2018-04-28 TARNAVIA Tarnawa OLIMPIA Kąty 00:00
20  2018-04-28 STRAŻAK Mokrzyska PAGEN Gnojnik 00:00
20  2018-04-28 SOKÓŁ Maszkienice RYLOVIA Rylowa 00:00
20  2018-04-28 GOSiR NOVI Rzezawianka SOKÓŁ Borzęcin 00:00
19  2018-04-21 SOKÓŁ Borzęcin SOKÓŁ Maszkienice 00:00
19  2018-04-21 RYLOVIA Rylowa STRAŻAK Mokrzyska 00:00
19  2018-04-21 PAGEN Gnojnik TARNAVIA Tarnawa 00:00
19  2018-04-21 OLIMPIA Kąty JADOWNICZANKA Jadowniki 00:00
19  2018-04-21 ORZEŁ Dębno LUKS RADŁOVIA Radłów 00:00
19  2018-04-21 OLIMPIA Bucze NAPRZÓD Sobolów 00:00
19  2018-04-21 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko GOSiR NOVI Rzezawianka 00:00
18  2018-04-14 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko OLIMPIA Bucze 00:00
18  2018-04-14 NAPRZÓD Sobolów ORZEŁ Dębno 00:00
18  2018-04-14 LUKS RADŁOVIA Radłów OLIMPIA Kąty 00:00
18  2018-04-14 PAGEN Gnojnik JADOWNICZANKA Jadowniki 00:00
18  2018-04-14 TARNAVIA Tarnawa RYLOVIA Rylowa 00:00
18  2018-04-14 STRAŻAK Mokrzyska SOKÓŁ Borzęcin 00:00
18  2018-04-14 GOSiR NOVI Rzezawianka SOKÓŁ Maszkienice 00:00
17  2018-04-07 SOKÓŁ Maszkienice STRAŻAK Mokrzyska 00:00
17  2018-04-07 SOKÓŁ Borzęcin TARNAVIA Tarnawa 00:00
17  2018-04-07 RYLOVIA Rylowa JADOWNICZANKA Jadowniki 00:00
17  2018-04-07 PAGEN Gnojnik LUKS RADŁOVIA Radłów 00:00
17  2018-04-07 OLIMPIA Kąty NAPRZÓD Sobolów 00:00
17  2018-04-07 ORZEŁ Dębno CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 00:00
17  2018-04-07 OLIMPIA Bucze GOSiR NOVI Rzezawianka 00:00
16  2018-03-31 OLIMPIA Bucze ORZEŁ Dębno 00:00
16  2018-03-31 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko OLIMPIA Kąty 00:00
16  2018-03-31 NAPRZÓD Sobolów PAGEN Gnojnik 00:00
16  2018-03-31 LUKS RADŁOVIA Radłów RYLOVIA Rylowa 00:00
16  2018-03-31 SOKÓŁ Borzęcin JADOWNICZANKA Jadowniki 00:00
16  2018-03-31 TARNAVIA Tarnawa SOKÓŁ Maszkienice 00:00
16  2018-03-31 GOSiR NOVI Rzezawianka STRAŻAK Mokrzyska 00:00
15  2018-03-31 STRAŻAK Mokrzyska TARNAVIA Tarnawa 13:00
15  2018-03-31 SOKÓŁ Maszkienice JADOWNICZANKA Jadowniki 15:00
15  2018-03-31 SOKÓŁ Borzęcin LUKS RADŁOVIA Radłów 11:00
15  2018-03-31 RYLOVIA Rylowa NAPRZÓD Sobolów 11:00
15  2018-03-31 PAGEN Gnojnik CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 15:00
15  2018-03-31 OLIMPIA Kąty OLIMPIA Bucze 14:00
15  2018-03-31 ORZEŁ Dębno GOSiR NOVI Rzezawianka 11:00
14  2018-03-25 ORZEŁ Dębno OLIMPIA Kąty 15:00
14  2018-03-25 NAPRZÓD Sobolów SOKÓŁ Borzęcin 15:00
14  2018-03-24 OLIMPIA Bucze PAGEN Gnojnik 15:00
14  2018-03-24 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko RYLOVIA Rylowa 14:00
14  2018-03-24 LUKS RADŁOVIA Radłów SOKÓŁ Maszkienice 15:00
14  2018-03-24 STRAŻAK Mokrzyska JADOWNICZANKA Jadowniki 15:00
14  2018-03-24 GOSiR NOVI Rzezawianka TARNAVIA Tarnawa 15:00
13  2017-11-05 NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
13  2017-11-04 JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa zobacz ›
13  2017-11-04 LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
13  2017-11-04 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
13  2017-11-04 OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
13  2017-11-04 ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik zobacz ›
13  2017-11-04 OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka zobacz ›
12  2017-11-18 PAGEN Gnojnik 0:5 OLIMPIA Kąty zobacz ›
12  2017-11-18 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 4:2 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
12  2017-10-29 RYLOVIA Rylowa 0:0 ORZEŁ Dębno zobacz ›
12  2017-10-28 SOKÓŁ Borzęcin 0:1 OLIMPIA Bucze zobacz ›
12  2017-10-28 STRAŻAK Mokrzyska 12:1 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
12  2017-10-28 TARNAVIA Tarnawa 2:1 LUKS RADŁOVIA Radłów zobacz ›
12  2017-10-28 GOSiR NOVI Rzezawianka 2:5 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
11  2017-10-22 LUKS RADŁOVIA Radłów 1:3 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
11  2017-10-22 NAPRZÓD Sobolów 3:3 TARNAVIA Tarnawa zobacz ›
11  2017-10-22 ORZEŁ Dębno 2:1 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
11  2017-10-22 OLIMPIA Kąty 3:5 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
11  2017-10-21 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
11  2017-10-21 OLIMPIA Bucze 1:2 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
11  2017-10-21 PAGEN Gnojnik 0:2 GOSiR NOVI Rzezawianka zobacz ›
10  2017-10-15 RYLOVIA Rylowa 0:0 PAGEN Gnojnik zobacz ›
10  2017-10-15 SOKÓŁ Maszkienice 2:3 ORZEŁ Dębno zobacz ›
10  2017-10-15 GOSiR NOVI Rzezawianka 3:0 LUKS RADŁOVIA Radłów zobacz ›
10  2017-10-14 SOKÓŁ Borzęcin 2:3 OLIMPIA Kąty zobacz ›
10  2017-10-14 STRAŻAK Mokrzyska 1:1 OLIMPIA Bucze zobacz ›
10  2017-10-14 TARNAVIA Tarnawa 4:5 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko zobacz ›
10  2017-10-14 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:1 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-10-08 NAPRZÓD Sobolów 2:2 LUKS RADŁOVIA Radłów zobacz ›
2017-10-08 OLIMPIA Kąty 2:3 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-10-08 RYLOVIA Rylowa 1:0 GOSiR NOVI Rzezawianka zobacz ›
2017-10-07 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:2 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko zobacz ›
2017-10-07 OLIMPIA Bucze 6:1 TARNAVIA Tarnawa zobacz ›
2017-10-07 ORZEŁ Dębno 1:3 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-10-07 PAGEN Gnojnik 1:0 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-10-01 SOKÓŁ Maszkienice 1:3 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-10-01 JADOWNICZANKA Jadowniki 4:2 OLIMPIA Bucze zobacz ›
2017-09-30 SOKÓŁ Borzęcin 0:3 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
2017-09-30 STRAŻAK Mokrzyska 1:1 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-30 TARNAVIA Tarnawa 2:3 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-09-30 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 2:0 LUKS RADŁOVIA Radłów zobacz ›
2017-09-30 GOSiR NOVI Rzezawianka 1:1 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-11-11 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 6:1 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-11-11 JADOWNICZANKA Jadowniki 3:1 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-11-11 PAGEN Gnojnik 3:3 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-11-11 RYLOVIA Rylowa 1:0 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-09-24 OLIMPIA Kąty 4:2 TARNAVIA Tarnawa zobacz ›
2017-09-23 OLIMPIA Bucze 2:2 LUKS RADŁOVIA Radłów zobacz ›
2017-09-23 SOKÓŁ Borzęcin 1:2 GOSiR NOVI Rzezawianka zobacz ›
2017-09-17 LUKS RADŁOVIA Radłów 1:0 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-09-17 NAPRZÓD Sobolów 1:5 OLIMPIA Bucze zobacz ›
2017-09-16 SOKÓŁ Maszkienice 4:3 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-09-16 STRAŻAK Mokrzyska 3:2 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
2017-09-16 TARNAVIA Tarnawa 2:5 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-09-16 JADOWNICZANKA Jadowniki 5:1 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-16 GOSiR NOVI Rzezawianka 0:7 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko zobacz ›
2017-09-10 SOKÓŁ Maszkienice 2:5 GOSiR NOVI Rzezawianka zobacz ›
2017-09-09 OLIMPIA Bucze 0:2 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko zobacz ›
2017-09-09 ORZEŁ Dębno 12:0 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-09-09 OLIMPIA Kąty 2:0 LUKS RADŁOVIA Radłów zobacz ›
2017-09-09 JADOWNICZANKA Jadowniki 3:2 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-09-09 RYLOVIA Rylowa 6:0 TARNAVIA Tarnawa zobacz ›
2017-09-09 SOKÓŁ Borzęcin 3:2 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-09-03 NAPRZÓD Sobolów 0:4 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-02 STRAŻAK Mokrzyska 1:3 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-09-02 TARNAVIA Tarnawa 2:0 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-09-02 JADOWNICZANKA Jadowniki 0:1 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
2017-09-02 LUKS RADŁOVIA Radłów 1:1 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-09-02 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 1:0 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-09-02 GOSiR NOVI Rzezawianka 4:2 OLIMPIA Bucze zobacz ›
2017-08-27 OLIMPIA Kąty 0:2 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko zobacz ›
2017-08-27 SOKÓŁ Maszkienice 4:3 TARNAVIA Tarnawa zobacz ›
2017-08-27 STRAŻAK Mokrzyska 5:0 GOSiR NOVI Rzezawianka zobacz ›
2017-08-26 ORZEŁ Dębno 2:0 OLIMPIA Bucze zobacz ›
2017-08-26 PAGEN Gnojnik 3:0 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-08-26 RYLOVIA Rylowa 2:0 LUKS RADŁOVIA Radłów zobacz ›
2017-08-26 JADOWNICZANKA Jadowniki 2:1 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-09-13 LUKS RADŁOVIA Radłów 3:0 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-08-20 NAPRZÓD Sobolów 0:7 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
2017-08-19 TARNAVIA Tarnawa 3:3 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-08-19 JADOWNICZANKA Jadowniki 3:3 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-08-19 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 1:0 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-08-19 OLIMPIA Bucze 1:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-08-19 GOSiR NOVI Rzezawianka 1:6 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-08-13 SOKÓŁ Maszkienice 7:2 LUKS RADŁOVIA Radłów zobacz ›
2017-08-13 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:1 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-08-12 OLIMPIA Kąty 2:0 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-08-12 PAGEN Gnojnik 3:1 OLIMPIA Bucze zobacz ›
2017-08-12 RYLOVIA Rylowa 2:2 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko zobacz ›
2017-08-12 SOKÓŁ Borzęcin 7:2 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-08-12 TARNAVIA Tarnawa 1:2 GOSiR NOVI Rzezawianka zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GOSiR NOVI Rzezawianka - TARNAVIA Tarnawa
STRAŻAK Mokrzyska - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - SOKÓŁ Maszkienice
NAPRZÓD Sobolów - SOKÓŁ Borzęcin
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - RYLOVIA Rylowa
OLIMPIA Bucze - PAGEN Gnojnik
ORZEŁ Dębno - OLIMPIA Kąty

Losowa galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik
OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin
NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice
LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska
JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 772, wczoraj: 650
ogółem: 1 538 547

statystyki szczegółowe