Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

21

02-2018

środa

Ustalenie terminarza klasy B. Biuro PPN ul. Okocimska 5 godz. 17;30

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

PUCHAR POLSKI ~ ~

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-03-10 PAGEN Gnojnik OLIMPIA Kąty 13:00
---  2018-03-10 PORĘBA Spytkowska OLIMPIA Bucze 13:00
---  2018-03-10 KORONA Niedzieliska CP OKOCIMSKI Brzesko 13:00
---  2017-11-18 ARKADIA Olszyny 3:0 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
---  2017-11-18 VICTORIA Porąbka Uszewska 2:5 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
---  2017-09-06 GWIZDKI Brzesko 4:7 OLIMPIA Bucze zobacz ›
---  2017-08-23 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 0:2 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
---  2017-08-23 TYMON Tymowa 2:2 JADOWNICZANKA Jadowniki relacja ›
---  2017-08-23 VICTORIA Porąbka Uszewska 2:2 ORZEŁ Dębno relacja ›
---  2017-08-23 KORONA Niedzieliska 3:1 STRAŻAK MOKRZYSKA zobacz ›
---  2017-08-23 IVA Iwkowa 1:5 OLIMPIA Kąty zobacz ›
---  2017-08-23 PORĘBA Spytkowska 2:0 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
---  2017-08-23 LKS Uszew 2:2 PAGEN Gnojnik relacja ›
---  2017-08-23 ARKADIA Olszyny 6:5 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
---  2017-08-08 GWIZDKI Brzesko 3:2 START 77 Biadoliny Szlacheckie relacja ›
---  2017-08-06 POGÓRZE Gwoździec 2:9 ARKADIA Olszyny zobacz ›
---  2017-08-06 KŁOS Łysa Góra 3:7 IVA Iwkowa zobacz ›
---  2017-08-06 ISKRA Łęki 3:5 KORONA Niedzieliska relacja ›
---  2017-08-06 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 5:2 TEMIDA Złota zobacz ›
---  2017-08-06 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 0:5 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
---  2017-08-06 JADOWNICZANKA II Jadwoniki 0:6 TYMON Tymowa zobacz ›
---  2017-08-06 VICTORIA Bielcza 1:3 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
---  2017-08-06 SPÓŁDZIELCA Grabno 1:2 LKS Uszew zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GOSiR NOVI Rzezawianka - TARNAVIA Tarnawa
STRAŻAK Mokrzyska - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - SOKÓŁ Maszkienice
NAPRZÓD Sobolów - SOKÓŁ Borzęcin
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - RYLOVIA Rylowa
OLIMPIA Bucze - PAGEN Gnojnik
ORZEŁ Dębno - OLIMPIA Kąty

Losowa galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik
OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin
NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice
LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska
JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 741, wczoraj: 650
ogółem: 1 538 516

statystyki szczegółowe