Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

20

05-2018

niedziela

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

~~ TU JESTEŚMY ~~

JUNIOR

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
18  2018-06-09 KŁOS Łysa Góra PAUZA: VICTORIA Bielcza 00:00
18  2018-06-09 STRAŻAK Mokrzyska OLIMPIA Kąty 11:00
18  2018-06-09 START 77 Biadoliny Szlacheckie PAGEN Gnojnik 11:00
18  2018-06-09 SOKÓŁ Maszkienice PORĘBA Spytkowska 11:00
18  2018-06-09 JADOWNICZANKA Jadowniki RABA Niedary 11:00
17  2018-06-05 KŁOS Łysa Góra JADOWNICZANKA Jadowniki 17:30
17  2018-06-03 RABA Niedary SOKÓŁ Maszkienice 14:00
17  2018-06-02 PORĘBA Spytkowska START 77 Biadoliny Szlacheckie 13:00
17  2018-06-02 PAGEN Gnojnik STRAŻAK Mokrzyska 11:00
17  2018-06-02 OLIMPIA Kąty PAUZA: VICTORIA Bielcza 00:00
16  2018-05-30 JADOWNICZANKA Jadowniki SOKÓŁ Maszkienice 17:30
16  2018-05-26 PAUZA: VICTORIA Bielcza PAGEN Gnojnik 00:00
16  2018-05-26 STRAŻAK Mokrzyska PORĘBA Spytkowska 16:00
16  2018-05-23 KŁOS Łysa Góra OLIMPIA Kąty 17:30
16  2018-05-23 START 77 Biadoliny Szlacheckie RABA Niedary 18:00
15  2018-05-20 RABA Niedary STRAŻAK Mokrzyska 15:00
15  2018-05-20 PAGEN Gnojnik KŁOS Łysa Góra 10:00
15  2018-05-20 OLIMPIA Kąty JADOWNICZANKA Jadowniki 13:00
15  2018-05-19 PORĘBA Spytkowska PAUZA: VICTORIA Bielcza 00:00
15  2018-05-18 SOKÓŁ Maszkienice START 77 Biadoliny Szlacheckie 17:30
14  2018-05-14 JADOWNICZANKA Jadowniki 2:3 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
14  2018-05-13 OLIMPIA Kąty 3:0 PAGEN Gnojnik zobacz ›
14  2018-05-12 PAUZA: VICTORIA Bielcza 0:3 RABA Niedary zobacz ›
14  2018-05-12 STRAŻAK Mokrzyska 6:1 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
14  2018-04-24 KŁOS Łysa Góra 3:0 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
13  2018-05-09 START 77 Biadoliny Szlacheckie 3:0 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
13  2018-05-06 RABA Niedary 1:2 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
13  2018-05-06 PORĘBA Spytkowska 1:3 OLIMPIA Kąty zobacz ›
13  2018-05-06 PAGEN Gnojnik 6:2 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
13  2018-05-05 SOKÓŁ Maszkienice 3:0 PAUZA: VICTORIA Bielcza zobacz ›
12  2018-05-01 OLIMPIA Kąty 9:0 RABA Niedary zobacz ›
12  2018-04-29 PAGEN Gnojnik 3:5 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
12  2018-04-28 PAUZA: VICTORIA Bielcza 0:3 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
12  2018-04-27 KŁOS Łysa Góra 2:1 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
12  2018-04-26 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:2 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
11  2018-05-17 PORĘBA Spytkowska JADOWNICZANKA Jadowniki 17:00
11  2018-04-22 RABA Niedary 1:4 PAGEN Gnojnik zobacz ›
11  2018-04-21 STRAŻAK Mokrzyska 3:0 PAUZA: VICTORIA Bielcza zobacz ›
11  2018-04-21 SOKÓŁ Maszkienice 0:7 OLIMPIA Kąty zobacz ›
11  2018-04-18 START 77 Biadoliny Szlacheckie 1:3 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
10  2018-04-15 PORĘBA Spytkowska 4:1 RABA Niedary zobacz ›
10  2018-04-15 PAGEN Gnojnik 2:4 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
10  2018-04-15 OLIMPIA Kąty 2:6 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
10  2018-04-14 JADOWNICZANKA Jadowniki 3:0 PAUZA: VICTORIA Bielcza zobacz ›
10  2018-04-11 KŁOS Łysa Góra 2:3 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-11-18 PAUZA: VICTORIA Bielcza 1:2 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-11-18 RABA Niedary 5:3 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-10-29 PAGEN Gnojnik 3:0 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-10-28 OLIMPIA Kąty 6:2 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-09-05 PORĘBA Spytkowska 4:2 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-11-04 START 77 Biadoliny Szlacheckie 4:1 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-10-22 PAUZA: VICTORIA Bielcza 2:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-10-21 SOKÓŁ Maszkienice 6:2 RABA Niedary zobacz ›
2017-10-21 STRAŻAK Mokrzyska 5:1 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-10-21 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:4 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-10-18 SOKÓŁ Maszkienice 1:13 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-10-15 PORĘBA Spytkowska 3:0 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-10-14 OLIMPIA Kąty 1:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-10-14 PAGEN Gnojnik 1:6 PAUZA: VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-10-14 RABA Niedary 3:5 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-10-11 KŁOS Łysa Góra 5:1 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-10-08 STRAŻAK Mokrzyska 4:0 RABA Niedary zobacz ›
2017-10-08 PAUZA: VICTORIA Bielcza 1:1 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-10-07 START 77 Biadoliny Szlacheckie 13:0 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-10-07 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-10-04 PORĘBA Spytkowska 1:5 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-10-04 START 77 Biadoliny Szlacheckie 4:1 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-10-01 RABA Niedary 1:7 PAUZA: VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-09-30 PAGEN Gnojnik 1:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-27 SOKÓŁ Maszkienice 1:9 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2018-03-24 JADOWNICZANKA Jadowniki PAGEN Gnojnik 11:00
2017-11-12 STRAŻAK Mokrzyska 2:2 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-11-12 KŁOS Łysa Góra 3:0 RABA Niedary zobacz ›
2017-11-11 OLIMPIA Kąty 2:0 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-11-04 PAUZA: VICTORIA Bielcza 3:0 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-11-05 RABA Niedary 0:3 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-20 PORĘBA Spytkowska 1:2 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-09-20 START 77 Biadoliny Szlacheckie 0:11 PAUZA: VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-09-16 STRAŻAK Mokrzyska 3:0 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-09-13 SOKÓŁ Maszkienice 0:9 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-19 OLIMPIA Kąty 15:1 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-09-11 JADOWNICZANKA Jadowniki 0:3 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-09-10 PAUZA: VICTORIA Bielcza 1:4 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-09-10 PAGEN Gnojnik 2:0 RABA Niedary zobacz ›
2017-08-31 KŁOS Łysa Góra 4:2 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-09-06 START 77 Biadoliny Szlacheckie 1:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-03 RABA Niedary 1:9 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-09-03 PAUZA: VICTORIA Bielcza 3:0 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-09-02 STRAŻAK Mokrzyska 0:5 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-01 SOKÓŁ Maszkienice 4:4 PAGEN Gnojnik zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
GOSiR NOVI Rzezawianka - RYLOVIA Rylowa
SOKÓŁ Borzęcin - PAGEN Gnojnik
SOKÓŁ Maszkienice - OLIMPIA Kąty
STRAŻAK Mokrzyska - ORZEŁ Dębno
TARNAVIA Tarnawa - OLIMPIA Bucze
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - NAPRZÓD Sobolów

Losowa galeria

Memoriał im. Antoniego Barana
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
NAPRZÓD Sobolów 0:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
LUKS RADŁOVIA Radłów 1:3 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
OLIMPIA Bucze 3:1 JADOWNICZANKA Jadowniki
ORZEŁ Dębno 4:1 TARNAVIA Tarnawa
OLIMPIA Kąty 1:5 STRAŻAK Mokrzyska
PAGEN Gnojnik 4:5 SOKÓŁ Maszkienice
RYLOVIA Rylowa 2:1 SOKÓŁ Borzęcin

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 195, wczoraj: 442
ogółem: 1 595 256

statystyki szczegółowe