Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

21

02-2018

środa

Ustalenie terminarza klasy B. Biuro PPN ul. Okocimska 5 godz. 17;30

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

JUNIOR

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
18  2018-06-09 KŁOS Łysa Góra VICTORIA Bielcza 11:00
18  2018-06-09 STRAŻAK Mokrzyska OLIMPIA Kąty 10:00
18  2018-06-09 START 77 Biadoliny Szlacheckie PAGEN Gnojnik 11:00
18  2018-06-09 SOKÓŁ Maszkienice PORĘBA Spytkowska 17:30
18  2018-06-09 JADOWNICZANKA Jadowniki RABA Niedary 13:00
17  2018-06-02 RABA Niedary SOKÓŁ Maszkienice 10:30
17  2018-06-02 PORĘBA Spytkowska START 77 Biadoliny Szlacheckie 11:00
17  2018-06-02 PAGEN Gnojnik STRAŻAK Mokrzyska 10:00
17  2018-06-02 OLIMPIA Kąty VICTORIA Bielcza 10:30
17  2018-06-02 KŁOS Łysa Góra JADOWNICZANKA Jadowniki 11:00
16  2018-05-26 KŁOS Łysa Góra OLIMPIA Kąty 11:00
16  2018-05-26 VICTORIA Bielcza PAGEN Gnojnik 11:00
16  2018-05-26 STRAŻAK Mokrzyska PORĘBA Spytkowska 11:00
16  2018-05-26 START 77 Biadoliny Szlacheckie RABA Niedary 14:00
16  2018-05-26 JADOWNICZANKA Jadowniki SOKÓŁ Maszkienice 16:00
15  2018-05-19 SOKÓŁ Maszkienice START 77 Biadoliny Szlacheckie 11:00
15  2018-05-19 RABA Niedary STRAŻAK Mokrzyska 11:00
15  2018-05-19 PORĘBA Spytkowska VICTORIA Bielcza 11:00
15  2018-05-19 PAGEN Gnojnik KŁOS Łysa Góra 16:30
15  2018-05-19 OLIMPIA Kąty JADOWNICZANKA Jadowniki 11:00
14  2018-05-12 OLIMPIA Kąty PAGEN Gnojnik 10:00
14  2018-05-12 KŁOS Łysa Góra PORĘBA Spytkowska 16:00
14  2018-05-12 VICTORIA Bielcza RABA Niedary 15:00
14  2018-05-12 STRAŻAK Mokrzyska SOKÓŁ Maszkienice 16:30
14  2018-05-12 JADOWNICZANKA Jadowniki START 77 Biadoliny Szlacheckie 16:00
13  2018-05-05 START 77 Biadoliny Szlacheckie STRAŻAK Mokrzyska 11:00
13  2018-05-05 SOKÓŁ Maszkienice VICTORIA Bielcza 10:00
13  2018-05-05 RABA Niedary KŁOS Łysa Góra 11:00
13  2018-05-05 PORĘBA Spytkowska OLIMPIA Kąty 11:00
13  2018-05-05 PAGEN Gnojnik JADOWNICZANKA Jadowniki 11:00
12  2018-04-28 PAGEN Gnojnik PORĘBA Spytkowska 17:00
12  2018-04-28 OLIMPIA Kąty RABA Niedary 11:00
12  2018-04-28 KŁOS Łysa Góra SOKÓŁ Maszkienice 17:00
12  2018-04-28 VICTORIA Bielcza START 77 Biadoliny Szlacheckie 16:30
12  2018-04-28 JADOWNICZANKA Jadowniki STRAŻAK Mokrzyska 11:00
11  2018-04-21 STRAŻAK Mokrzyska VICTORIA Bielcza 11:00
11  2018-04-21 START 77 Biadoliny Szlacheckie KŁOS Łysa Góra 17:00
11  2018-04-21 SOKÓŁ Maszkienice OLIMPIA Kąty 17:00
11  2018-04-21 RABA Niedary PAGEN Gnojnik 11:00
11  2018-04-21 PORĘBA Spytkowska JADOWNICZANKA Jadowniki 17:00
10  2018-04-14 PORĘBA Spytkowska RABA Niedary 14:00
10  2018-04-14 PAGEN Gnojnik SOKÓŁ Maszkienice 17:30
10  2018-04-14 OLIMPIA Kąty START 77 Biadoliny Szlacheckie 16:30
10  2018-04-14 KŁOS Łysa Góra STRAŻAK Mokrzyska 10:00
10  2018-04-14 JADOWNICZANKA Jadowniki VICTORIA Bielcza 10:00
2017-11-18 VICTORIA Bielcza 1:2 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-11-18 RABA Niedary 5:3 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-10-29 PAGEN Gnojnik 3:0 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-10-28 OLIMPIA Kąty 6:2 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-09-05 PORĘBA Spytkowska 4:2 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-11-04 START 77 Biadoliny Szlacheckie 4:1 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-10-22 VICTORIA Bielcza 2:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-10-21 SOKÓŁ Maszkienice 6:2 RABA Niedary zobacz ›
2017-10-21 STRAŻAK Mokrzyska 5:1 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-10-21 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:4 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-10-18 SOKÓŁ Maszkienice 1:13 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-10-15 PORĘBA Spytkowska 3:0 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-10-14 OLIMPIA Kąty 1:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-10-14 PAGEN Gnojnik 1:6 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-10-14 RABA Niedary 3:5 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-10-11 KŁOS Łysa Góra 5:1 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-10-08 STRAŻAK Mokrzyska 4:0 RABA Niedary zobacz ›
2017-10-08 VICTORIA Bielcza 1:1 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-10-07 START 77 Biadoliny Szlacheckie 13:0 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-10-07 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-10-04 PORĘBA Spytkowska 1:5 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-10-04 START 77 Biadoliny Szlacheckie 4:1 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-10-01 RABA Niedary 1:7 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-09-30 PAGEN Gnojnik 1:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-27 SOKÓŁ Maszkienice 1:9 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2018-03-24 JADOWNICZANKA Jadowniki PAGEN Gnojnik 11:00
2017-11-12 STRAŻAK Mokrzyska 2:2 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-11-12 KŁOS Łysa Góra 3:0 RABA Niedary zobacz ›
2017-11-11 OLIMPIA Kąty 2:0 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-11-04 VICTORIA Bielcza 3:0 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-11-05 RABA Niedary 0:3 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-20 PORĘBA Spytkowska 1:2 PAGEN Gnojnik zobacz ›
2017-09-20 START 77 Biadoliny Szlacheckie 0:11 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-09-16 STRAŻAK Mokrzyska 3:0 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-09-13 SOKÓŁ Maszkienice 0:9 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-19 OLIMPIA Kąty 15:1 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2017-09-11 JADOWNICZANKA Jadowniki 0:3 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-09-10 VICTORIA Bielcza 1:4 STRAŻAK Mokrzyska zobacz ›
2017-09-10 PAGEN Gnojnik 2:0 RABA Niedary zobacz ›
2017-08-31 KŁOS Łysa Góra 4:2 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-09-06 START 77 Biadoliny Szlacheckie 1:2 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2017-09-03 RABA Niedary 1:9 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-09-03 VICTORIA Bielcza 3:0 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-09-02 STRAŻAK Mokrzyska 0:5 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-01 SOKÓŁ Maszkienice 4:4 PAGEN Gnojnik zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GOSiR NOVI Rzezawianka - TARNAVIA Tarnawa
STRAŻAK Mokrzyska - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - SOKÓŁ Maszkienice
NAPRZÓD Sobolów - SOKÓŁ Borzęcin
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - RYLOVIA Rylowa
OLIMPIA Bucze - PAGEN Gnojnik
ORZEŁ Dębno - OLIMPIA Kąty

Losowa galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik
OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin
NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice
LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska
JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 775, wczoraj: 650
ogółem: 1 538 550

statystyki szczegółowe