Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

JUNIOR II Liga

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-10-14 OLIMPIA Kąty TEMIDA Złota 11:00
2018-10-13 SOKÓŁ Borzęcin JADOWNICZANKA Jadowniki 11:00
2018-10-10 PORĘBA Poręba Spytkowska SOKÓŁ Maszkienice 16:00
2018-10-02 KŁOS Łysa Góra VICTORIA Bielcza 16:30
2018-10-07 VICTORIA Bielcza OLIMPIA Kąty 16:00
2018-10-06 TEMIDA Złota PORĘBA Poręba Spytkowska 11:00
2018-09-26 SOKÓŁ Maszkienice SOKÓŁ Borzęcin 17:00
2018-09-19 JADOWNICZANKA Jadowniki KŁOS Łysa Góra 17:00
2018-10-03 SOKÓŁ Maszkienice 5:2 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2018-09-29 OLIMPIA Kąty 4:2 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2018-09-29 PORĘBA Poręba Spytkowska 4:2 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2018-09-29 SOKÓŁ Borzęcin 9:0 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-09-26 KŁOS Łysa Góra 3:0 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
2018-09-26 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:8 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2018-09-23 VICTORIA Bielcza 1:5 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2018-09-22 TEMIDA Złota 3:4 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2018-09-19 SOKÓŁ Maszkienice 0:4 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2018-09-15 PORĘBA Poręba Spytkowska 1:7 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2018-09-15 SOKÓŁ Borzęcin 6:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2018-09-15 TEMIDA Złota 3:3 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2018-09-12 KŁOS Łysa Góra 2:2 SOKÓŁ Maszkienice zobacz ›
2018-09-11 JADOWNICZANKA Jadowniki 1:1 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
2018-09-09 OLIMPIA Kąty 1:2 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2018-09-08 VICTORIA Bielcza 4:3 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-09-05 SOKÓŁ Borzęcin 1:2 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
2018-09-05 VICTORIA Bielcza 3:1 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2018-09-03 SOKÓŁ Maszkienice 3:6 OLIMPIA Kąty zobacz ›
2018-09-01 TEMIDA Złota 1:18 KŁOS Łysa Góra zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
START 77 Biadoliny Szlacheckie - LKS Uszew
SPÓŁDZIELCA Grabno - STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów
SOKÓŁ Borzęcin - TYMON Tymowa
PORĘBA Poręba Spytkowska - VICTORIA Bielcza
POGÓRZE Gwoździec - VICTORIA Porąbka Uszewska
KORONA Niedzieliska - IVA Iwkowa
KŁOS Łysa Góra - JEDNOŚĆ Paleśnica

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Uszew 1:2 KŁOS Łysa Góra
JEDNOŚĆ Paleśnica 3:2 KORONA Niedzieliska
IVA Iwkowa 5:3 POGÓRZE Gwoździec
VICTORIA Porąbka Uszewska 2:0 PORĘBA Poręba Spytkowska
SOKÓŁ Borzęcin 6:1 VICTORIA Bielcza
TYMON Tymowa 8:1 SPÓŁDZIELCA Grabno
STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 3:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 400
ogółem: 1 663 063

statystyki szczegółowe