Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ B

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
11  2018-10-28 GROM Sufczyn TEMIDA Złota 14:00
11  2018-10-28 JADOWNICZANKA II Jadowniki PAGEN II Gnojnik 14:00
11  2018-10-28 JASTRZĄB Łoniowa ORZEŁ Stróże 12:00
11  2018-10-28 ORLIK Szczurowa ORZEŁ Lewniowa 16:00
11  2018-10-27 ISKRA Łęki POGOŃ Biadoliny Radłowskie 14:00
10  2018-10-20 ORZEŁ Stróże ORLIK Szczurowa 14:00
10  2018-10-20 JASTRZĄB Łoniowa PAGEN II Gnojnik 15:00
10  2018-10-20 POGOŃ Biadoliny Radłowskie JADOWNICZANKA II Jadowniki 15:00
10  2018-10-20 TEMIDA Złota ISKRA Łęki 11:00
10  2018-10-20 BŁĘKITNI Przyborów GROM Sufczyn 14:00
2018-10-14 ISKRA Łęki GROM Sufczyn 15:00
2018-10-14 JADOWNICZANKA II Jadowniki TEMIDA Złota 15:00
2018-10-14 ORLIK Szczurowa PAGEN II Gnojnik 16:00
2018-10-14 ORZEŁ Lewniowa BŁĘKITNI Przyborów 14:00
2018-10-13 JASTRZĄB Łoniowa POGOŃ Biadoliny Radłowskie 15:30
2018-10-07 ORZEŁ Stróże ORZEŁ Lewniowa 14:00
2018-10-07 POGOŃ Biadoliny Radłowskie ORLIK Szczurowa 16:00
2018-10-07 TEMIDA Złota JASTRZĄB Łoniowa 14:00
2018-10-06 GROM Sufczyn JADOWNICZANKA II Jadowniki 16:00
2018-10-06 BŁĘKITNI Przyborów ISKRA Łęki 15:00
2018-09-30 ISKRA Łęki 1:1 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-09-30 ORLIK Szczurowa 1:2 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-09-30 ORZEŁ Lewniowa 1:1 PAGEN II Gnojnik zobacz ›
2018-09-30 ORZEŁ Stróże 3:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2018-09-29 JASTRZĄB Łoniowa 1:0 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-09-23 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 2:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2018-09-23 GROM Sufczyn 3:1 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2018-09-23 BŁĘKITNI Przyborów 0:5 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-09-22 PAGEN II Gnojnik 3:0 ORZEŁ Stróże zobacz ›
2018-09-22 ISKRA Łęki 0:1 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-09-16 ORLIK Szczurowa 1:4 ISKRA Łęki zobacz ›
2018-09-16 ORZEŁ Lewniowa 6:2 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-09-16 ORZEŁ Stróże 0:4 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2018-09-16 PAGEN II Gnojnik 3:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2018-09-15 JASTRZĄB Łoniowa 3:4 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-09-09 PAGEN II Gnojnik 1:1 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2018-09-09 TEMIDA Złota 5:2 ORZEŁ Stróże zobacz ›
2018-09-09 GROM Sufczyn 2:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2018-09-09 JADOWNICZANKA II Jadowniki 4:1 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2018-09-09 BŁĘKITNI Przyborów 0:5 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-09-02 ORLIK Szczurowa 0:0 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-09-02 ORZEŁ Lewniowa 2:3 ISKRA Łęki zobacz ›
2018-09-02 PAGEN II Gnojnik 5:0 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-09-02 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 5:1 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2018-09-01 ORZEŁ Stróże 4:0 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-08-26 TEMIDA Złota 0:3 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2018-08-26 PAGEN II Gnojnik 1:2 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-08-26 ORZEŁ Lewniowa 0:2 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-08-26 BŁĘKITNI Przyborów 0:9 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2018-08-25 ISKRA Łęki 11:0 ORZEŁ Stróże zobacz ›
2018-08-19 ORLIK Szczurowa pauza ---
2018-08-19 ORZEŁ Lewniowa 4:1 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-08-19 ORZEŁ Stróże 1:0 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-08-19 PAGEN II Gnojnik 0:3 ISKRA Łęki zobacz ›
2018-08-18 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 3:3 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-08-18 TEMIDA Złota 8:1 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
START 77 Biadoliny Szlacheckie - LKS Uszew
SPÓŁDZIELCA Grabno - STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów
SOKÓŁ Borzęcin - TYMON Tymowa
PORĘBA Poręba Spytkowska - VICTORIA Bielcza
POGÓRZE Gwoździec - VICTORIA Porąbka Uszewska
KORONA Niedzieliska - IVA Iwkowa
KŁOS Łysa Góra - JEDNOŚĆ Paleśnica

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
LKS Uszew 1:2 KŁOS Łysa Góra
JEDNOŚĆ Paleśnica 3:2 KORONA Niedzieliska
IVA Iwkowa 5:3 POGÓRZE Gwoździec
VICTORIA Porąbka Uszewska 2:0 PORĘBA Poręba Spytkowska
SOKÓŁ Borzęcin 6:1 VICTORIA Bielcza
TYMON Tymowa 8:1 SPÓŁDZIELCA Grabno
STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 3:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 109, wczoraj: 400
ogółem: 1 662 998

statystyki szczegółowe