Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

20

05-2018

niedziela

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ B

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
22  2018-06-10 ORZEŁ Lewniowa pauza ---
22  2018-06-09 BŁĘKITNI Przyborów GROM Sufczyn 14:00
22  2018-06-09 JADOWNICZANKA II Jadowniki VICTORIA Bielcza 14:00
22  2018-06-09 SPÓŁDZIELCA Grabno JASTRZĄB Łoniowa 14:00
22  2018-06-09 POGOŃ Biadoliny Radłowskie ORLIK Szczurowa 14:00
22  2018-06-09 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki ORZEŁ II Dębno 14:00
21  2018-06-03 ORZEŁ Lewniowa PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 11:30
21  2018-06-03 ORZEŁ II Dębno POGOŃ Biadoliny Radłowskie 16:00
21  2018-06-03 ORLIK Szczurowa SPÓŁDZIELCA Grabno 14:00
21  2018-06-02 JASTRZĄB Łoniowa VICTORIA Bielcza 16:00
21  2018-06-02 JADOWNICZANKA II Jadowniki BŁĘKITNI Przyborów 16:00
21  2018-06-02 GROM Sufczyn pauza ---
20  2018-05-31 GROM Sufczyn JADOWNICZANKA II Jadowniki 18:00
20  2018-05-31 POGOŃ Biadoliny Radłowskie ORZEŁ Lewniowa 16:00
20  2018-05-30 BŁĘKITNI Przyborów JASTRZĄB Łoniowa 17:30
20  2018-05-30 VICTORIA Bielcza ORLIK Szczurowa 18:00
20  2018-05-30 SPÓŁDZIELCA Grabno ORZEŁ II Dębno 17:00
20  2018-05-30 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki pauza ---
19  2018-05-27 ORZEŁ Lewniowa SPÓŁDZIELCA Grabno 11:30
19  2018-05-27 ORLIK Szczurowa BŁĘKITNI Przyborów 14:00
19  2018-05-26 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki POGOŃ Biadoliny Radłowskie 17:00
19  2018-05-26 ORZEŁ II Dębno VICTORIA Bielcza 17:30
19  2018-05-26 JASTRZĄB Łoniowa GROM Sufczyn 16:00
19  2018-05-26 JADOWNICZANKA II Jadowniki pauza ---
18  2018-05-20 GROM Sufczyn ORLIK Szczurowa 17:30
18  2018-05-20 BŁĘKITNI Przyborów ORZEŁ II Dębno 17:00
18  2018-05-19 JASTRZĄB Łoniowa JADOWNICZANKA II Jadowniki 16:00
18  2018-05-19 VICTORIA Bielcza ORZEŁ Lewniowa 15:30
18  2018-05-19 SPÓŁDZIELCA Grabno PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 17:00
18  2018-05-19 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 00:00
17  2018-05-13 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 0:1 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
17  2018-05-13 ORZEŁ Lewniowa 3:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
17  2018-05-13 ORLIK Szczurowa 2:1 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
17  2018-05-12 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 1:6 VICTORIA Bielcza zobacz ›
17  2018-05-12 ORZEŁ II Dębno 0:5 GROM Sufczyn zobacz ›
17  2018-05-12 JASTRZĄB Łoniowa pauza ---
16  2018-05-06 ORZEŁ II Dębno 1:3 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
16  2018-05-06 GROM Sufczyn 4:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
16  2018-05-05 JASTRZĄB Łoniowa 1:1 ORLIK Szczurowa zobacz ›
16  2018-05-05 BŁĘKITNI Przyborów 4:4 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki zobacz ›
16  2018-05-05 VICTORIA Bielcza 3:0 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
16  2018-05-05 SPÓŁDZIELCA Grabno pauza ---
15  2018-04-29 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 5:1 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
15  2018-04-29 ORZEŁ Lewniowa 1:3 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
15  2018-04-29 ORZEŁ II Dębno 4:1 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
15  2018-04-28 SPÓŁDZIELCA Grabno 3:2 VICTORIA Bielcza zobacz ›
15  2018-04-28 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 4:4 GROM Sufczyn zobacz ›
15  2018-04-28 ORLIK Szczurowa pauza ---
14  2018-04-22 ORLIK Szczurowa 4:0 ORZEŁ II Dębno zobacz ›
14  2018-04-22 GROM Sufczyn 5:2 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
14  2018-04-22 BŁĘKITNI Przyborów 0:5 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
14  2018-04-21 JASTRZĄB Łoniowa 2:3 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
14  2018-04-21 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 3:1 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
14  2018-04-21 VICTORIA Bielcza pauza ---
13  2018-04-15 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 5:3 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
13  2018-04-15 ORZEŁ Lewniowa 2:4 ORLIK Szczurowa zobacz ›
13  2018-04-14 VICTORIA Bielcza 3:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
13  2018-04-14 SPÓŁDZIELCA Grabno 4:1 GROM Sufczyn zobacz ›
13  2018-04-14 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 3:0 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
13  2018-04-14 ORZEŁ II Dębno pauza ---
12  2018-04-08 ORZEŁ II Dębno 3:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
12  2018-04-08 ORLIK Szczurowa 2:3 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki zobacz ›
12  2018-04-08 JASTRZĄB Łoniowa 0:4 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
12  2018-04-07 SPÓŁDZIELCA Grabno 6:1 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
12  2018-04-07 GROM Sufczyn 1:2 VICTORIA Bielcza zobacz ›
12  2018-04-07 BŁĘKITNI Przyborów pauza ---
11  2018-03-31 GROM Sufczyn 2:2 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
11  2017-10-29 VICTORIA Bielcza 1:3 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
11  2017-10-29 ORLIK Szczurowa 2:0 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
11  2017-10-28 JASTRZĄB Łoniowa 1:4 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
11  2017-10-28 ORZEŁ II Dębno 1:6 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki zobacz ›
11  2017-10-28 ORZEŁ Lewniowa pauza ---
10  2018-05-01 BŁĘKITNI Przyborów 0:9 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
10  2017-10-22 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 0:3 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
10  2017-10-21 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 4:2 ORZEŁ II Dębno zobacz ›
10  2017-10-21 SPÓŁDZIELCA Grabno 2:0 ORLIK Szczurowa zobacz ›
10  2017-10-21 VICTORIA Bielcza 4:0 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
10  2017-10-21 GROM Sufczyn pauza ---
2017-10-15 JADOWNICZANKA II Jadowniki 3:2 GROM Sufczyn zobacz ›
2017-10-15 ORLIK Szczurowa 1:3 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-10-15 ORZEŁ Lewniowa 2:4 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2017-10-14 JASTRZĄB Łoniowa 2:3 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2017-10-14 ORZEŁ II Dębno 2:1 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
2017-10-14 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki pauza ---
2017-10-08 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 5:2 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki zobacz ›
2017-10-08 BŁĘKITNI Przyborów 1:1 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2017-10-08 GROM Sufczyn 4:2 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2017-10-07 SPÓŁDZIELCA Grabno 2:2 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2017-10-07 VICTORIA Bielcza 4:1 ORZEŁ II Dębno zobacz ›
2017-10-07 JADOWNICZANKA II Jadowniki pauza ---
2017-11-19 JADOWNICZANKA II Jadowniki 3:0 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2017-10-01 ORLIK Szczurowa 0:2 GROM Sufczyn zobacz ›
2017-10-01 ORZEŁ II Dębno 9:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2017-10-01 ORZEŁ Lewniowa 1:1 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-10-01 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 3:5 SPÓŁDZIELCA Grabno relacja ›
2017-09-30 POGOŃ Biadoliny Radłowskie pauza ---
2018-04-18 GROM Sufczyn 5:1 ORZEŁ II Dębno zobacz ›
2017-11-12 JADOWNICZANKA II Jadowniki 2:1 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2017-11-11 SPÓŁDZIELCA Grabno 5:2 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2017-09-24 BŁĘKITNI Przyborów 3:8 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2017-09-23 VICTORIA Bielcza 3:1 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki zobacz ›
2017-09-23 JASTRZĄB Łoniowa 00:00
2017-09-17 ORLIK Szczurowa 0:0 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2017-09-17 JADOWNICZANKA II Jadowniki 3:4 ORZEŁ II Dębno zobacz ›
2017-09-17 ORZEŁ Lewniowa 0:1 GROM Sufczyn zobacz ›
2017-09-17 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 11:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2017-09-16 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 3:3 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-09-16 SPÓŁDZIELCA Grabno pauza ---
2017-09-10 BŁĘKITNI Przyborów 0:7 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2017-09-10 JADOWNICZANKA II Jadowniki 2:4 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2017-09-09 VICTORIA Bielcza 2:0 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
2017-09-09 GROM Sufczyn 2:0 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki zobacz ›
2017-09-09 JASTRZĄB Łoniowa 4:5 ORZEŁ II Dębno zobacz ›
2017-09-09 ORLIK Szczurowa pauza ---
2017-09-03 ORZEŁ II Dębno 1:4 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2017-09-03 ORZEŁ Lewniowa 1:1 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2017-09-03 JADOWNICZANKA II Jadowniki 3:0 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki zobacz ›
2017-09-03 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 1:3 GROM Sufczyn zobacz ›
2017-09-03 SPÓŁDZIELCA Grabno 13:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2017-09-02 VICTORIA Bielcza pauza ---
2017-08-27 BŁĘKITNI Przyborów 1:11 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2017-08-27 JADOWNICZANKA II Jadowniki 5:0 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2017-08-27 ORLIK Szczurowa 0:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2017-08-27 ORZEŁ II Dębno pauza ---
2017-08-26 GROM Sufczyn 3:3 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
2017-08-26 JASTRZĄB Łoniowa 0:2 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki zobacz ›
2017-11-05 ORZEŁ Lewniowa 2:1 ORZEŁ II Dębno zobacz ›
2017-11-05 JADOWNICZANKA II Jadowniki 4:0 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
2017-11-04 VICTORIA Bielcza 3:0 GROM Sufczyn zobacz ›
2017-08-19 PAGEN Gnojnik-Wulkan Biesiadki 3:2 ORLIK Szczurowa relacja ›
2017-08-19 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 3:3 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2017-08-19 BŁĘKITNI Przyborów pauza ---

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
GOSiR NOVI Rzezawianka - RYLOVIA Rylowa
SOKÓŁ Borzęcin - PAGEN Gnojnik
SOKÓŁ Maszkienice - OLIMPIA Kąty
STRAŻAK Mokrzyska - ORZEŁ Dębno
TARNAVIA Tarnawa - OLIMPIA Bucze
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - NAPRZÓD Sobolów

Losowa galeria

Z piłkarskich boisk - PIAST CZCHÓW
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
NAPRZÓD Sobolów 0:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
LUKS RADŁOVIA Radłów 1:3 CANPACK OKOCIMSKI Brzesko
OLIMPIA Bucze 3:1 JADOWNICZANKA Jadowniki
ORZEŁ Dębno 4:1 TARNAVIA Tarnawa
OLIMPIA Kąty 1:5 STRAŻAK Mokrzyska
PAGEN Gnojnik 4:5 SOKÓŁ Maszkienice
RYLOVIA Rylowa 2:1 SOKÓŁ Borzęcin

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 158, wczoraj: 442
ogółem: 1 595 219

statystyki szczegółowe