Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ B

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
11  2018-10-28 JADOWNICZANKA II Jadowniki 3:0 PAGEN II Gnojnik zobacz ›
11  2018-10-28 JASTRZĄB Łoniowa 3:1 ORZEŁ Stróże zobacz ›
11  2018-10-28 ORLIK Szczurowa 1:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
11  2018-10-27 GROM Sufczyn 0:2 TEMIDA Złota zobacz ›
11  2018-10-27 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki 2:0 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
10  2018-10-21 JASTRZĄB Łoniowa 2:1 PAGEN II Gnojnik zobacz ›
10  2018-10-20 ORZEŁ Stróże 3:5 ORLIK Szczurowa zobacz ›
10  2018-10-20 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 1:1 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
10  2018-10-20 TEMIDA Złota 2:0 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki zobacz ›
10  2018-10-20 BŁĘKITNI Przyborów 0:6 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-10-14 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki 1:6 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-10-14 JADOWNICZANKA II Jadowniki 2:0 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-10-14 ORLIK Szczurowa 3:1 PAGEN II Gnojnik zobacz ›
2018-10-14 ORZEŁ Lewniowa 3:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2018-10-13 JASTRZĄB Łoniowa 2:0 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2018-10-07 ORZEŁ Stróże 1:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2018-10-07 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 1:1 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2018-10-07 TEMIDA Złota 4:3 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-10-06 GROM Sufczyn 1:1 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-10-06 BŁĘKITNI Przyborów 0:6 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki zobacz ›
2018-09-30 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki 1:1 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-09-30 ORLIK Szczurowa 1:2 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-09-30 ORZEŁ Lewniowa 1:1 PAGEN II Gnojnik zobacz ›
2018-09-30 ORZEŁ Stróże 3:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2018-09-29 JASTRZĄB Łoniowa 1:0 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-09-23 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 2:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2018-09-23 GROM Sufczyn 3:1 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2018-09-23 BŁĘKITNI Przyborów 0:5 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-09-22 PAGEN II Gnojnik 3:0 ORZEŁ Stróże zobacz ›
2018-09-22 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki 0:1 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-09-16 ORLIK Szczurowa 1:4 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki zobacz ›
2018-09-16 ORZEŁ Lewniowa 6:2 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-09-16 ORZEŁ Stróże 0:4 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2018-09-16 PAGEN II Gnojnik 3:0 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2018-09-15 JASTRZĄB Łoniowa 3:4 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-09-09 PAGEN II Gnojnik 1:1 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2018-09-09 TEMIDA Złota 5:2 ORZEŁ Stróże zobacz ›
2018-09-09 GROM Sufczyn 2:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2018-09-09 JADOWNICZANKA II Jadowniki 4:1 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2018-09-09 BŁĘKITNI Przyborów 0:5 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-09-02 ORLIK Szczurowa 0:0 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-09-02 ORZEŁ Lewniowa 2:3 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki zobacz ›
2018-09-02 PAGEN II Gnojnik 5:0 TEMIDA Złota zobacz ›
2018-09-02 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 5:1 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›
2018-09-01 ORZEŁ Stróże 4:0 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-08-26 TEMIDA Złota 0:3 POGOŃ Biadoliny Radłowskie zobacz ›
2018-08-26 PAGEN II Gnojnik 1:2 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-08-26 ORZEŁ Lewniowa 0:2 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-08-26 BŁĘKITNI Przyborów 0:9 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2018-08-25 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki 11:0 ORZEŁ Stróże zobacz ›
2018-08-19 ORLIK Szczurowa pauza ---
2018-08-19 ORZEŁ Lewniowa 4:1 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2018-08-19 ORZEŁ Stróże 1:0 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2018-08-19 PAGEN II Gnojnik 0:3 SOKÓŁ MASZKIENICE II - ISKRA Łęki zobacz ›
2018-08-18 POGOŃ Biadoliny Radłowskie 3:3 GROM Sufczyn zobacz ›
2018-08-18 TEMIDA Złota 8:1 BŁĘKITNI Przyborów zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
SOKÓŁ Borzęcin 4:0 LKS Uszew
PORĘBA Poręba Spytkowska 3:0 SPÓŁDZIELCA Grabno
POGÓRZE Gwoździec 1:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie
KORONA Niedzieliska 0:1 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów
KŁOS Łysa Góra 3:3 TYMON Tymowa
JEDNOŚĆ Paleśnica 2:1 VICTORIA Bielcza
IVA Iwkowa 3:3 VICTORIA Porąbka Uszewska

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 90, wczoraj: 491
ogółem: 1 700 510

statystyki szczegółowe