Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

21

02-2018

środa

Ustalenie terminarza klasy B. Biuro PPN ul. Okocimska 5 godz. 17;30

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

JUNIOR MŁODSZY

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
11  2017-11-05 JADOWNICZANKA Jadowniki 10:0 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
11  2017-11-05 KŁOS Łysa Góra 0:4 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
11  2017-11-05 ORZEŁ Dębno 1:1 PIAST Czchów zobacz ›
11  2017-11-04 BŁĘKITNI Krzeczów 4:1 VICTORIA Słomka Gawłów zobacz ›
11  2017-11-04 NAPRZÓD Sobolów 5:2 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
10  2017-10-28 PIAST Czchów 2:5 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
10  2017-10-28 RYLOVIA Rylowa 6:1 ORZEŁ Dębno zobacz ›
10  2017-10-28 SOKÓŁ Borzęcin 3:1 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
10  2017-10-28 VICTORIA Porąbka Uszewska 2:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
10  2017-10-28 VICTORIA Słomka Gawłów 1:7 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-11-19 JADOWNICZANKA Jadowniki BŁĘKITNI Krzeczów 13:00
2017-10-21 KŁOS Łysa Góra 3:0 VICTORIA Słomka Gawłów zobacz ›
2017-10-21 NAPRZÓD Sobolów 2:1 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-10-21 ORZEŁ Dębno 0:2 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-10-21 ORZEŁ Lewniowa 5:1 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
2017-10-15 SOKÓŁ Borzęcin 1:1 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2017-10-14 RYLOVIA Rylowa 1:0 PIAST Czchów zobacz ›
2017-10-14 VICTORIA Porąbka Uszewska 2:2 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-10-14 VICTORIA Słomka Gawłów 0:4 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-10-14 BŁĘKITNI Krzeczów 3:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-10-08 KŁOS Łysa Góra 3:0 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-10-08 PIAST Czchów 2:6 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-10-07 NAPRZÓD Sobolów 4:0 BŁĘKITNI Krzeczów zobacz ›
2017-10-07 VICTORIA Słomka Gawłów 0:6 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-10-07 ORZEŁ Lewniowa 5:2 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-09-30 SOKÓŁ Borzęcin 6:1 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
2017-09-30 VICTORIA Porąbka Uszewska 0:6 PIAST Czchów zobacz ›
2017-09-30 VICTORIA Słomka Gawłów 0:8 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2017-09-30 BŁĘKITNI Krzeczów 5:0 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-09-30 JADOWNICZANKA Jadowniki 4:0 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-11-15 ORZEŁ Dębno 10:2 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-11-11 ORZEŁ Lewniowa 1:0 BŁĘKITNI Krzeczów zobacz ›
2017-11-11 RYLOVIA Rylowa 5:1 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-10-17 NAPRZÓD Sobolów 1:3 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-26 PIAST Czchów 3:0 VICTORIA Słomka Gawłów zobacz ›
2017-09-17 JADOWNICZANKA Jadowniki 0:5 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2017-09-16 VICTORIA Porąbka Uszewska 0:9 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-09-16 VICTORIA Słomka Gawłów 1:3 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
2017-09-16 BŁĘKITNI Krzeczów 0:1 PIAST Czchów zobacz ›
2017-09-16 KŁOS Łysa Góra 2:1 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-09-13 ORZEŁ Dębno 1:3 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-09-13 ORZEŁ Lewniowa 2:3 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-13 PIAST Czchów 2:1 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-09-13 RYLOVIA Rylowa 2:1 BŁĘKITNI Krzeczów zobacz ›
2017-09-13 SOKÓŁ Borzęcin 10:1 VICTORIA Słomka Gawłów zobacz ›
2017-09-09 VICTORIA Słomka Gawłów 1:0 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-09-09 BŁĘKITNI Krzeczów 2:4 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2017-09-09 JADOWNICZANKA Jadowniki 3:3 RYLOVIA Rylowa zobacz ›
2017-09-09 KŁOS Łysa Góra 4:5 PIAST Czchów zobacz ›
2017-09-09 NAPRZÓD Sobolów 1:3 ORZEŁ Lewniowa zobacz ›
2017-09-02 ORZEŁ Lewniowa 3:1 ORZEŁ Dębno zobacz ›
2017-09-02 PIAST Czchów 1:2 NAPRZÓD Sobolów zobacz ›
2017-09-02 RYLOVIA Rylowa 2:0 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-02 SOKÓŁ Borzęcin 1:1 JADOWNICZANKA Jadowniki zobacz ›
2017-09-02 VICTORIA Porąbka Uszewska 3:1 BŁĘKITNI Krzeczów zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GOSiR NOVI Rzezawianka - TARNAVIA Tarnawa
STRAŻAK Mokrzyska - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - SOKÓŁ Maszkienice
NAPRZÓD Sobolów - SOKÓŁ Borzęcin
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - RYLOVIA Rylowa
OLIMPIA Bucze - PAGEN Gnojnik
ORZEŁ Dębno - OLIMPIA Kąty

Losowa galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik
OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin
NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice
LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska
JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 788, wczoraj: 650
ogółem: 1 538 563

statystyki szczegółowe