Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ A

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2018-11-04 JEDNOŚĆ Paleśnica 2:1 VICTORIA Bielcza zobacz ›
13  2018-11-04 KŁOS Łysa Góra 3:3 TYMON Tymowa zobacz ›
13  2018-11-03 IVA Iwkowa 3:3 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
13  2018-11-03 KORONA Niedzieliska 0:1 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów zobacz ›
13  2018-11-03 POGÓRZE Gwoździec 1:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
13  2018-11-03 PORĘBA Poręba Spytkowska 3:0 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
13  2018-11-03 SOKÓŁ Borzęcin 4:0 LKS Uszew zobacz ›
12  2018-10-28 TYMON Tymowa 0:1 KORONA Niedzieliska zobacz ›
12  2018-10-27 SPÓŁDZIELCA Grabno 1:10 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
12  2018-10-27 START 77 Biadoliny Szlacheckie 2:2 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
12  2018-10-27 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 2:0 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
12  2018-10-27 VICTORIA Bielcza 6:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
12  2018-10-27 VICTORIA Porąbka Uszewska 4:0 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
12  2018-10-27 LKS Uszew 5:2 IVA Iwkowa zobacz ›
11  2018-10-21 JEDNOŚĆ Paleśnica 1:5 IVA Iwkowa zobacz ›
11  2018-10-21 KORONA Niedzieliska 4:2 VICTORIA Bielcza zobacz ›
11  2018-10-21 POGÓRZE Gwoździec 3:4 TYMON Tymowa zobacz ›
11  2018-10-20 KŁOS Łysa Góra 3:2 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
11  2018-10-20 PORĘBA Poręba Spytkowska 5:0 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów zobacz ›
11  2018-10-20 SOKÓŁ Borzęcin 5:0 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
11  2018-10-20 SPÓŁDZIELCA Grabno 2:2 LKS Uszew zobacz ›
10  2018-10-14 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 2:0 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
10  2018-10-14 TYMON Tymowa 2:0 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
10  2018-10-14 VICTORIA Porąbka Uszewska 1:5 KORONA Niedzieliska zobacz ›
10  2018-10-14 IVA Iwkowa 2:2 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
10  2018-10-13 START 77 Biadoliny Szlacheckie 6:0 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
10  2018-10-13 VICTORIA Bielcza 0:2 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
10  2018-10-13 LKS Uszew 2:1 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2018-10-07 KORONA Niedzieliska 2:4 IVA Iwkowa zobacz ›
2018-10-06 KŁOS Łysa Góra 3:2 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2018-10-06 POGÓRZE Gwoździec 2:5 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2018-10-06 PORĘBA Poręba Spytkowska 8:0 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2018-10-06 SOKÓŁ Borzęcin 4:3 TYMON Tymowa zobacz ›
2018-10-06 SPÓŁDZIELCA Grabno 1:2 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów zobacz ›
2018-10-06 START 77 Biadoliny Szlacheckie 5:2 LKS Uszew zobacz ›
2018-09-30 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 4:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2018-09-30 TYMON Tymowa 8:1 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
2018-09-30 VICTORIA Porąbka Uszewska 2:0 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
2018-09-30 IVA Iwkowa 5:3 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2018-09-30 JEDNOŚĆ Paleśnica 3:2 KORONA Niedzieliska zobacz ›
2018-09-30 LKS Uszew 1:2 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2018-09-29 SOKÓŁ Borzęcin 6:1 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2018-09-23 SOKÓŁ Borzęcin 3:0 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2018-09-22 KORONA Niedzieliska 10:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2018-09-22 POGÓRZE Gwoździec 3:4 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2018-09-22 PORĘBA Poręba Spytkowska 2:2 IVA Iwkowa zobacz ›
2018-09-22 SPÓŁDZIELCA Grabno 3:4 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2018-09-22 START 77 Biadoliny Szlacheckie 1:0 TYMON Tymowa zobacz ›
2018-09-22 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 1:1 LKS Uszew zobacz ›
2018-09-16 TYMON Tymowa 2:0 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów zobacz ›
2018-09-16 VICTORIA Porąbka Uszewska 4:1 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
2018-09-16 IVA Iwkowa 1:3 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2018-09-16 JEDNOŚĆ Paleśnica 3:5 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
2018-09-15 VICTORIA Bielcza 2:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2018-09-15 KŁOS Łysa Góra 7:2 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2018-09-15 LKS Uszew 0:2 KORONA Niedzieliska zobacz ›
2018-09-09 POGÓRZE Gwoździec 0:4 KORONA Niedzieliska zobacz ›
2018-09-09 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 3:1 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2018-09-08 PORĘBA Poręba Spytkowska 2:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2018-09-08 SOKÓŁ Borzęcin 4:3 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2018-09-08 SPÓŁDZIELCA Grabno 0:2 IVA Iwkowa zobacz ›
2018-09-08 START 77 Biadoliny Szlacheckie 1:2 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2018-09-08 LKS Uszew 4:4 TYMON Tymowa zobacz ›
2018-09-02 VICTORIA Porąbka Uszewska 3:5 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów zobacz ›
2018-09-02 IVA Iwkowa 3:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2018-09-02 JEDNOŚĆ Paleśnica 9:1 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
2018-09-02 LKS Uszew 2:1 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2018-09-01 VICTORIA Bielcza 3:4 TYMON Tymowa zobacz ›
2018-09-01 KŁOS Łysa Góra 2:4 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2018-09-01 KORONA Niedzieliska 3:0 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
2018-08-26 VICTORIA Porąbka Uszewska 6:1 TYMON Tymowa zobacz ›
2018-08-25 PORĘBA Poręba Spytkowska 2:0 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2018-08-25 KORONA Niedzieliska 2:1 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2018-08-25 SPÓŁDZIELCA Grabno 2:4 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2018-08-25 START 77 Biadoliny Szlacheckie 1:5 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2018-08-25 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 1:1 IVA Iwkowa zobacz ›
2018-08-25 VICTORIA Bielcza 2:4 LKS Uszew zobacz ›
2018-11-10 VICTORIA Porąbka Uszewska 4:1 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2018-08-19 IVA Iwkowa 2:2 TYMON Tymowa zobacz ›
2018-08-19 JEDNOŚĆ Paleśnica 2:1 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów zobacz ›
2018-08-19 POGÓRZE Gwoździec 0:6 SOKÓŁ Borzęcin zobacz ›
2018-08-18 KŁOS Łysa Góra 4:0 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2018-08-18 KORONA Niedzieliska 11:1 SPÓŁDZIELCA Grabno zobacz ›
2018-08-18 LKS Uszew 0:2 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
2018-08-15 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 2:0 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2018-08-12 JEDNOŚĆ Paleśnica 3:3 TYMON Tymowa zobacz ›
2018-08-12 IVA Iwkowa 6:1 VICTORIA Bielcza zobacz ›
2018-08-12 VICTORIA Porąbka Uszewska 4:1 LKS Uszew zobacz ›
2018-08-11 SOKÓŁ Borzęcin 1:1 PORĘBA Poręba Spytkowska zobacz ›
2018-08-11 SPÓŁDZIELCA Grabno 2:0 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2018-08-11 START 77 Biadoliny Szlacheckie 0:4 KORONA Niedzieliska zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
SOKÓŁ Borzęcin 4:0 LKS Uszew
PORĘBA Poręba Spytkowska 3:0 SPÓŁDZIELCA Grabno
POGÓRZE Gwoździec 1:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie
KORONA Niedzieliska 0:1 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów
KŁOS Łysa Góra 3:3 TYMON Tymowa
JEDNOŚĆ Paleśnica 2:1 VICTORIA Bielcza
IVA Iwkowa 3:3 VICTORIA Porąbka Uszewska

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 102, wczoraj: 491
ogółem: 1 700 522

statystyki szczegółowe