Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku - strona oficjalna

Strona klubowa

Menu główne

EXCLUSIVEGRAW

Najnowsza galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Zczuba.tv

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

Buttony

KOLEGIUM SĘDZIÓW PPN

PIŁKA KOBIET

POWIAT BRZESKI

SPORTOWIEC BRZESKO

SZKOŁA SPORTOWA

Kalendarium

21

02-2018

środa

Ustalenie terminarza klasy B. Biuro PPN ul. Okocimska 5 godz. 17;30

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

~~ TU JESTEŚMY ~~

SENIOR ~ A

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2018-06-10 VICTORIA Porąbka Uszewska ARKADIA Olszyny 17:00
26  2018-06-10 TYMON Tymowa ISKRA Łęki 17:00
26  2018-06-10 TEMIDA Złota IVA Iwkowa 17:00
26  2018-06-10 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów JEDNOŚĆ Paleśnica 17:00
26  2018-06-10 START 77 Biadoliny Szlacheckie KŁOS Łysa Góra 17:00
26  2018-06-10 PORĘBA Spytkowska KORONA Niedzieliska 17:00
26  2018-06-10 LKS Uszew POGÓRZE Gwoździec 17:00
25  2018-06-02 POGÓRZE Gwoździec PORĘBA Spytkowska 00:00
25  2018-06-02 KORONA Niedzieliska START 77 Biadoliny Szlacheckie 00:00
25  2018-06-02 KŁOS Łysa Góra STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 00:00
25  2018-06-02 JEDNOŚĆ Paleśnica TEMIDA Złota 00:00
25  2018-06-02 IVA Iwkowa TYMON Tymowa 00:00
25  2018-06-02 ISKRA Łęki VICTORIA Porąbka Uszewska 00:00
25  2018-06-02 ARKADIA Olszyny LKS Uszew 00:00
24  2018-05-26 ARKADIA Olszyny ISKRA Łęki 00:00
24  2018-05-26 VICTORIA Porąbka Uszewska IVA Iwkowa 00:00
24  2018-05-26 TYMON Tymowa JEDNOŚĆ Paleśnica 00:00
24  2018-05-26 TEMIDA Złota KŁOS Łysa Góra 00:00
24  2018-05-26 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów KORONA Niedzieliska 00:00
24  2018-05-26 START 77 Biadoliny Szlacheckie POGÓRZE Gwoździec 00:00
24  2018-05-26 LKS Uszew PORĘBA Spytkowska 00:00
23  2018-05-19 PORĘBA Spytkowska START 77 Biadoliny Szlacheckie 00:00
23  2018-05-19 POGÓRZE Gwoździec STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 00:00
23  2018-05-19 KORONA Niedzieliska TEMIDA Złota 00:00
23  2018-05-19 KŁOS Łysa Góra TYMON Tymowa 00:00
23  2018-05-19 JEDNOŚĆ Paleśnica VICTORIA Porąbka Uszewska 00:00
23  2018-05-19 IVA Iwkowa ARKADIA Olszyny 00:00
23  2018-05-19 ISKRA Łęki LKS Uszew 00:00
22  2018-05-12 ISKRA Łęki IVA Iwkowa 00:00
22  2018-05-12 ARKADIA Olszyny JEDNOŚĆ Paleśnica 00:00
22  2018-05-12 VICTORIA Porąbka Uszewska KŁOS Łysa Góra 00:00
22  2018-05-12 TYMON Tymowa KORONA Niedzieliska 00:00
22  2018-05-12 TEMIDA Złota POGÓRZE Gwoździec 00:00
22  2018-05-12 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów PORĘBA Spytkowska 00:00
22  2018-05-12 LKS Uszew START 77 Biadoliny Szlacheckie 00:00
21  2018-05-05 START 77 Biadoliny Szlacheckie STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 00:00
21  2018-05-05 PORĘBA Spytkowska TEMIDA Złota 00:00
21  2018-05-05 POGÓRZE Gwoździec TYMON Tymowa 00:00
21  2018-05-05 KORONA Niedzieliska VICTORIA Porąbka Uszewska 00:00
21  2018-05-05 KŁOS Łysa Góra ARKADIA Olszyny 00:00
21  2018-05-05 JEDNOŚĆ Paleśnica ISKRA Łęki 00:00
21  2018-05-05 IVA Iwkowa LKS Uszew 00:00
20  2018-05-03 TYMON Tymowa PORĘBA Spytkowska 00:00
20  2018-05-03 TEMIDA Złota START 77 Biadoliny Szlacheckie 00:00
20  2018-05-03 LKS Uszew STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 00:00
20  2018-05-03 IVA Iwkowa JEDNOŚĆ Paleśnica 00:00
20  2018-05-03 ISKRA Łęki KŁOS Łysa Góra 00:00
20  2018-05-03 ARKADIA Olszyny KORONA Niedzieliska 00:00
20  2018-05-03 VICTORIA Porąbka Uszewska POGÓRZE Gwoździec 00:00
19  2018-04-28 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów TEMIDA Złota 00:00
19  2018-04-28 START 77 Biadoliny Szlacheckie TYMON Tymowa 00:00
19  2018-04-28 PORĘBA Spytkowska VICTORIA Porąbka Uszewska 00:00
19  2018-04-28 POGÓRZE Gwoździec ARKADIA Olszyny 00:00
19  2018-04-28 KORONA Niedzieliska ISKRA Łęki 00:00
19  2018-04-28 KŁOS Łysa Góra IVA Iwkowa 00:00
19  2018-04-28 JEDNOŚĆ Paleśnica LKS Uszew 00:00
18  2018-04-21 JEDNOŚĆ Paleśnica KŁOS Łysa Góra 00:30
18  2018-04-21 IVA Iwkowa KORONA Niedzieliska 00:00
18  2018-04-21 ISKRA Łęki POGÓRZE Gwoździec 00:00
18  2018-04-21 ARKADIA Olszyny PORĘBA Spytkowska 00:00
18  2018-04-21 VICTORIA Porąbka Uszewska START 77 Biadoliny Szlacheckie 00:00
18  2018-04-21 TYMON Tymowa STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 00:00
18  2018-04-21 LKS Uszew TEMIDA Złota 00:00
17  2018-04-14 TEMIDA Złota TYMON Tymowa 00:00
17  2018-04-14 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów VICTORIA Porąbka Uszewska 00:00
17  2018-04-14 START 77 Biadoliny Szlacheckie ARKADIA Olszyny 00:00
17  2018-04-14 PORĘBA Spytkowska ISKRA Łęki 00:00
17  2018-04-14 POGÓRZE Gwoździec IVA Iwkowa 00:00
17  2018-04-14 KORONA Niedzieliska JEDNOŚĆ Paleśnica 00:00
17  2018-04-14 KŁOS Łysa Góra LKS Uszew 00:00
16  2018-04-07 KŁOS Łysa Góra KORONA Niedzieliska 00:00
16  2018-04-07 JEDNOŚĆ Paleśnica POGÓRZE Gwoździec 00:00
16  2018-04-07 IVA Iwkowa PORĘBA Spytkowska 00:00
16  2018-04-07 ISKRA Łęki START 77 Biadoliny Szlacheckie 00:30
16  2018-04-07 ARKADIA Olszyny STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 00:00
16  2018-04-07 VICTORIA Porąbka Uszewska TEMIDA Złota 00:00
16  2018-04-07 LKS Uszew TYMON Tymowa 00:00
15  2018-03-31 TYMON Tymowa VICTORIA Porąbka Uszewska 11:30
15  2018-03-31 TEMIDA Złota ARKADIA Olszyny 15:30
15  2018-03-31 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów ISKRA Łęki 17:00
15  2018-03-31 START 77 Biadoliny Szlacheckie IVA Iwkowa 17:00
15  2018-03-31 PORĘBA Spytkowska JEDNOŚĆ Paleśnica 15:00
15  2018-03-31 POGÓRZE Gwoździec KŁOS Łysa Góra 18:00
15  2018-03-31 KORONA Niedzieliska LKS Uszew 11:00
14  2018-03-24 KORONA Niedzieliska POGÓRZE Gwoździec 00:00
14  2018-03-24 KŁOS Łysa Góra PORĘBA Spytkowska 00:00
14  2018-03-24 JEDNOŚĆ Paleśnica START 77 Biadoliny Szlacheckie 00:00
14  2018-03-24 IVA Iwkowa STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 00:00
14  2018-03-24 TEMIDA Złota ISKRA Łęki 00:00
14  2018-03-24 ARKADIA Olszyny TYMON Tymowa 00:00
14  2018-03-24 LKS Uszew VICTORIA Porąbka Uszewska 00:00
13  2017-11-18 IVA Iwkowa 1:2 TEMIDA Złota zobacz ›
13  2017-11-11 ISKRA Łęki 2:4 TYMON Tymowa zobacz ›
13  2017-10-29 ARKADIA Olszyny 3:1 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
13  2017-10-29 JEDNOŚĆ Paleśnica 6:2 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów zobacz ›
13  2017-10-28 KŁOS Łysa Góra 6:2 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
13  2017-10-28 KORONA Niedzieliska 1:3 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
13  2017-10-28 POGÓRZE Gwoździec 0:2 LKS Uszew zobacz ›
12  2017-10-22 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 0:3 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
12  2017-10-22 TEMIDA Złota 2:5 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
12  2017-10-22 TYMON Tymowa 0:1 IVA Iwkowa zobacz ›
12  2017-10-21 PORĘBA Spytkowska 3:0 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
12  2017-10-21 START 77 Biadoliny Szlacheckie 2:5 KORONA Niedzieliska zobacz ›
12  2017-10-21 VICTORIA Porąbka Uszewska 3:2 ISKRA Łęki zobacz ›
12  2017-10-21 LKS Uszew 1:9 ARKADIA Olszyny zobacz ›
11  2017-10-15 IVA Iwkowa 1:1 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
11  2017-10-15 JEDNOŚĆ Paleśnica 0:2 TYMON Tymowa zobacz ›
11  2017-10-15 KŁOS Łysa Góra 1:1 TEMIDA Złota zobacz ›
11  2017-10-15 KORONA Niedzieliska 2:2 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów zobacz ›
11  2017-10-15 POGÓRZE Gwoździec 0:2 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
11  2017-10-14 ISKRA Łęki 1:2 ARKADIA Olszyny zobacz ›
11  2017-10-14 PORĘBA Spytkowska 2:2 LKS Uszew zobacz ›
10  2017-10-08 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 2:4 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
10  2017-10-08 TEMIDA Złota 1:2 KORONA Niedzieliska zobacz ›
10  2017-10-08 TYMON Tymowa 6:1 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
10  2017-10-08 ARKADIA Olszyny 3:1 IVA Iwkowa zobacz ›
10  2017-10-08 LKS Uszew 2:7 ISKRA Łęki zobacz ›
10  2017-10-07 START 77 Biadoliny Szlacheckie 1:3 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
10  2017-10-07 VICTORIA Porąbka Uszewska 2:2 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2017-10-01 IVA Iwkowa 3:1 ISKRA Łęki zobacz ›
2017-10-01 JEDNOŚĆ Paleśnica 1:3 ARKADIA Olszyny zobacz ›
2017-10-01 KORONA Niedzieliska 5:2 TYMON Tymowa zobacz ›
2017-09-30 KŁOS Łysa Góra 1:7 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-09-30 POGÓRZE Gwoździec 1:2 TEMIDA Złota zobacz ›
2017-09-30 PORĘBA Spytkowska 4:0 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów zobacz ›
2017-09-30 START 77 Biadoliny Szlacheckie 4:2 LKS Uszew zobacz ›
2017-11-12 TEMIDA Złota 1:6 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-09-24 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 3:1 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-09-24 TYMON Tymowa 2:2 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2017-09-24 VICTORIA Porąbka Uszewska 3:0 KORONA Niedzieliska zobacz ›
2017-09-24 ARKADIA Olszyny 6:0 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-24 LKS Uszew 1:1 IVA Iwkowa zobacz ›
2017-09-23 ISKRA Łęki 2:6 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2017-09-17 JEDNOŚĆ Paleśnica 5:3 IVA Iwkowa zobacz ›
2017-09-17 KORONA Niedzieliska 5:1 ARKADIA Olszyny zobacz ›
2017-09-17 PORĘBA Spytkowska 3:5 TYMON Tymowa zobacz ›
2017-09-17 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 3:1 LKS Uszew zobacz ›
2017-09-16 KŁOS Łysa Góra 3:1 ISKRA Łęki zobacz ›
2017-09-16 POGÓRZE Gwoździec 4:3 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-09-16 START 77 Biadoliny Szlacheckie 4:0 TEMIDA Złota zobacz ›
2017-09-10 TEMIDA Złota 2:1 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów zobacz ›
2017-09-10 TYMON Tymowa 1:2 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-09-10 ARKADIA Olszyny 5:0 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2017-09-10 ISKRA Łęki 1:2 KORONA Niedzieliska zobacz ›
2017-09-10 IVA Iwkowa 3:3 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-09-09 VICTORIA Porąbka Uszewska 3:3 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-09-09 LKS Uszew 2:2 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2017-09-03 KORONA Niedzieliska 7:3 IVA Iwkowa zobacz ›
2017-09-03 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 4:1 TYMON Tymowa zobacz ›
2017-09-03 TEMIDA Złota 1:1 LKS Uszew zobacz ›
2017-09-02 KŁOS Łysa Góra 1:0 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2017-09-02 POGÓRZE Gwoździec 1:1 ISKRA Łęki zobacz ›
2017-09-02 PORĘBA Spytkowska 1:1 ARKADIA Olszyny zobacz ›
2017-09-02 START 77 Biadoliny Szlacheckie 0:0 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-08-27 TYMON Tymowa 2:1 TEMIDA Złota zobacz ›
2017-08-27 ARKADIA Olszyny 4:0 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-08-27 IVA Iwkowa 6:0 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2017-08-27 JEDNOŚĆ Paleśnica 2:1 KORONA Niedzieliska zobacz ›
2017-08-26 VICTORIA Porąbka Uszewska 3:3 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów zobacz ›
2017-08-26 ISKRA Łęki 2:6 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-08-26 LKS Uszew 3:0 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-11-05 PORĘBA Spytkowska 3:2 IVA Iwkowa zobacz ›
2017-11-05 TEMIDA Złota 2:3 VICTORIA Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-09-13 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 1:7 ARKADIA Olszyny zobacz ›
2017-08-20 KORONA Niedzieliska 5:0 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-08-20 POGÓRZE Gwoździec 2:6 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2017-08-20 TYMON Tymowa 2:0 LKS Uszew zobacz ›
2017-08-19 START 77 Biadoliny Szlacheckie 2:1 ISKRA Łęki zobacz ›
2017-11-04 LKS Uszew 1:2 KORONA Niedzieliska zobacz ›
2017-08-15 VICTORIA Porąbka Uszewska 2:0 TYMON Tymowa zobacz ›
2017-08-15 ARKADIA Olszyny 2:1 TEMIDA Złota zobacz ›
2017-08-15 ISKRA Łęki 5:4 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów zobacz ›
2017-08-15 IVA Iwkowa 2:0 START 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-08-15 JEDNOŚĆ Paleśnica 1:3 PORĘBA Spytkowska zobacz ›
2017-08-15 KŁOS Łysa Góra 2:3 POGÓRZE Gwoździec zobacz ›
2017-08-13 STRAŻAK Mokrzyska-Szczepanów 0:0 IVA Iwkowa zobacz ›
2017-08-13 ISKRA Łęki 5:1 TEMIDA Złota zobacz ›
2017-08-12 POGÓRZE Gwoździec 4:2 KORONA Niedzieliska zobacz ›
2017-08-12 PORĘBA Spytkowska 1:2 KŁOS Łysa Góra zobacz ›
2017-08-12 START 77 Biadoliny Szlacheckie 1:1 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
2017-08-12 TYMON Tymowa 1:9 ARKADIA Olszyny zobacz ›
2017-08-12 VICTORIA Porąbka Uszewska 2:2 LKS Uszew zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GOSiR NOVI Rzezawianka - TARNAVIA Tarnawa
STRAŻAK Mokrzyska - JADOWNICZANKA Jadowniki
LUKS RADŁOVIA Radłów - SOKÓŁ Maszkienice
NAPRZÓD Sobolów - SOKÓŁ Borzęcin
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko - RYLOVIA Rylowa
OLIMPIA Bucze - PAGEN Gnojnik
ORZEŁ Dębno - OLIMPIA Kąty

Losowa galeria

Zebranie Wyborcze 2016
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
OLIMPIA Kąty 2:2 GOSiR NOVI Rzezawianka
ORZEŁ Dębno 3:2 PAGEN Gnojnik
OLIMPIA Bucze 0:0 RYLOVIA Rylowa
CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 3:0 SOKÓŁ Borzęcin
NAPRZÓD Sobolów 3:1 SOKÓŁ Maszkienice
LUKS RADŁOVIA Radłów 0:0 STRAŻAK Mokrzyska
JADOWNICZANKA Jadowniki 0:0 TARNAVIA Tarnawa

Sport.pl

90 MINUT.PL

P Z P N

KRAKÓW MZPN

TARNÓW TOZPN

BOCHNIA PPN

ŻABNO PPN

NOWY SĄCZ OZPN

U.E.F.A.

SPORTOWE TEMPO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 797, wczoraj: 650
ogółem: 1 538 572

statystyki szczegółowe